Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті ЗНУ організували профорієнтаційні зустрічі з ІТ-компанією «Group BWT»

На математичному факультеті ЗНУ організували профорієнтаційні зустрічі з ІТ-компанією «Group BWT»

На математичному факультеті ЗНУ організували профорієнтаційні зустрічі з ІТ-компанією «Group BWT»
11.10.2022 16:02 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет математичний факультет співпраця роботодавці онлайн зустріч профорієнтація

У рамках довгострокової співпраці зі стейкґолдерами 7 та 11 жовтня на математичному факультеті ЗНУ відбулися онлайн-зустрічі студентів і студенток та аспірантів й аспіранток із представникам й представницями ІТ-компанії «Group BWT».

 

Під час заходу HR-менеджерка Анастасія Волох розповіла про стажування та працевлаштування майбутніх ІТ-фахівців і фахівчинь. Team Lead компанії Гліб Яма у своєму виступі зробив акцент на необхідних професійних навичках і загальних компетенціях, якими мають володіти майбутні фахівці/фахівчині. Представники та представниці компанії ознайомили молодь із її структурою, основними напрямками діяльності та умовами роботи. Особливу увагу приділили програмі оплачуваного стажування Quest, яке занурює в умови, максимально наближені до реальних робочих. Програма надає можливість працювати в команді, користуватися інструментами для розробки та ведення проєктів, писати звіти, ефективно вибудовувати робочий час. Наприкінці зустрічі здобувачі та здобувачки освіти поставили низку запитань, на які їм надали змістовні відповіді.

Окремо зазначимо, компанія «Group BWT» – база виробничої практики для студентів і студенток, котрі отримують освіту за спеціальностями «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерні науки» й «Інформаційні системи та технології». Крім зустрічі зі студентами та студентками, фахівці та фахівчині компанії взяли участь в огляді й обговоренні освітньої програми та навчального плану спеціальності 121-«Інженерія програмного забезпечення». Нагадаємо, на математичному факультеті регулярно відбуваються подібні зустрічі зі стейкґолдерами/стейкґолдерками. Це стало можливим завдяки багаторічній співпраці декана математичного факультету Сергія Гоменюка, завідувача кафедри програмної інженерії Андрія Лісняка, завідувача кафедри комп’ютерних наук Сергія Чопорова та доцента Олексія Кудіна з провідними ІТ-компаніями м. Запоріжжя.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини