Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Математичний факультет ЗНУ запрошує на навчання

Математичний факультет ЗНУ запрошує на навчання

Математичний факультет ЗНУ запрошує на навчання
10.10.2022 13:32 Все Головні новини Факультети Математичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет математичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування вступна кампанія

Основна сесія цьогорічної вступної кампанії до Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вже завершилася. Але для тих вступників, які не встигли зробити свій вибір, оголошено додатковий вступ на перший і на старші курси бакалаврату та до магістратури на контрактну форму навчання з 17.10.2022 до 25.10.2022. Вони мають змогу подати заяви за допомогою електронного кабінету. Математичний факультет ЗНУ запрошує на навчання.

 

На цьому факультеті можна отримати цікаву й затребувану професію та стати фахівцем/фахівчинею однієї з 8 спеціальностей:

- Інженерія програмного забезпечення

- Комп’ютерні науки

- Інформаційні системи та технології

- Середня освіта (математика, інформатика, фізика)

- Математика

- Прикладна математика

- Фізика та астрономія

- Прикладна фізика та наноматеріали

Факультет має багату історію та великий досвід. Головна задача його викладачів і викладачок – це надання сучасної надійної фундаментальної освіти, формування вміння самостійно вчитися в умовах швидких змін передових технологій і можливої фахової переорієнтації. Тут з увагою ставляться до кожного студента чи студентки та їхніх потреб і намагаються створювати комфортне середовище для навчання молоді. Здобувачі та здобувачки освіти отримують якісну математичну підготовку та найсучасніші знання з розробки, супроводу та тестування програмного забезпечення.

Для вдалого вступу до вишу в Запорізькому національному університеті діють 8-мимісячні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та творчих конкурсів. Форми навчання на курсах – дистанційна. Більше інформації – за лінком: https://bit.ly/3rMY5SO

 

Математичний факультет  у соцмережах:

- Фейсбук: https://www.facebook.com/mathznu/

- Телеграм-канал: t.me/ab_matfak_znu

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини