Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває додатковий набір до магістратури на контракт

У ЗНУ триває додатковий набір до магістратури на контракт

У ЗНУ триває додатковий набір до магістратури на контракт
14.10.2022 12:40 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування приймальна комісія вступ магістратура додатковий набір

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) в жовтні розпочався прийом документів у рамках додаткового набору до магістратури за кошти фізичних та/або юридичних осіб на вакантні місця. Прийом заяв і документів в рамках додаткового набору триває з 17 жовтня до 18 листопада.

 

Подання документів відбувається шляхом надсилання їх сканованих копій, із накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника через Єдиний портал державних послуг ДІЯ або іншим способом на електронну адресу відбіркової комісії: vstupmagistr2022@gmail.com У темі листа зазначається ПІБ та назва конкурсної пропозиції.


Перелік документів, необхідних для вступу, можна знайти за лінком:

https://pk.znu.edu.ua/4514.ukr.html

Відзначимо, що проведення вступних іспитів і фахових вступних випробувань відбудеться у період 24-28 листопада. Оприлюднення рейтингового списку вступників для додаткової сесії відбудеться не пізніше ніж 28 листопада. При цьому зарахування вступників для додаткової сесії відбудеться не пізніше ніж 30 листопада. Необхідна інформація про строки прийому заяв і документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра, а також інша актуальна інформація представлена на сайті Запорізького національного університету за лінком:

https://pk.znu.edu.ua/4486.ukr.html

За необхідності, всі охочі дізнатися деталі вступу до магістратури ЗНУ можуть звернутись за телефоном +38050-057-34-71 або написати на електронну пошту: vstupmagistr2022@gmail.com

 

Щоб отримати більше інформації, перегляньте відео за лінком: https://www.youtube.com/watch?v=T__GPUHp6DA

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини