Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учених ЗНУ запрошують на низку вебінарів щодо ефективного використання бази «Scopus»

Учених ЗНУ запрошують на низку вебінарів щодо ефективного використання бази «Scopus»

Учених ЗНУ запрошують на низку вебінарів щодо ефективного використання бази «Scopus»
18.10.2022 11:36 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет наукова діяльність наукова бібліотека вебінари бази даних ScienceDirect Scopus

Для підтримки української наукової галузі видавнича компанія «Elsevier» надала безкоштовний доступ до баз даних та інструментів для дослідників/дослідниць. Для Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) доступ до наукометричної бази «Scopus» та повнотекстової платформи «ScienceDirect» зберігається в тому ж форматі.

 

Компанія «Elsevier» розпочинає осінню низку вебінарів українською мовою та запрошує науковців/науковиць Запорізького національного університету долучитися до онлайн заходів на платформі Zoom.

1. Функціональні можливості бази «Scopu»s – як використовувати її потенціал

Дата та час проведення: 19.10.2022 р., 11:00

Реєстрація: https://bit.ly/3EPhmKZ

Опис: що таке реферативна база «Scopus» і що в ній можна знайти, як ефективно використовувати потенціал бази, які функціональні можливості вона пропонує, як шукати потрібну наукову літературу та профілі (дослідника/установи), що ми можемо дізнатися про дослідника чи установу в «Scopus».

2. SciVal без таємниць – аналіз доробку дослідника й установи

Дата та час проведення: 25.10.2022 р., 11:00

Реєстрація: https://bit.ly/3Vy3ECj

Опис: що таке інструмент SciVal, які його функціональність і можливості, як він може допомогти при аналізі наукового доробку (установи/дослідника/дослідниці/країни).

3. «ScienceDirect» – джерело наукової інформації

Дата та час проведення: 08.11.2022 р., 10:00

Реєстрація: https://bit.ly/3S8xQkC

Опис: яку літературу можна знайти в «ScienceDirect» та які корисні функції платформи дозволяють нам залишатися в курсі цікавих дослідницьких тем.

Нагадуємо, аби й надалі полегшувати роботу дослідників у складних умовах, «Elsevier» створила ресурсний центр https://cutt.ly/iZS70tI

За його допомогою можна подати запит на віддалений індивідуальний доступ до важливих дослідницьких інструментів компанії: реферативної, бібліографічної бази даних «Scopus», повнотекстової бази «ScienceDirect», модуля пошуку дослідників для налагодження контактів та співпраці «Researcher Discovery», навчальної платформи «Researcher Academy»; програмного забезпечення для керування бібліографічною інформацією «Mendeley».

Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму за лінком: https://www.elsevier.com/promo/ukraine-academic-support/registration-form
Наукова бібліотека

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини