Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до фінсько-українського проєкту зі сприяння шкільній реформі

ЗНУ долучився до фінсько-українського проєкту зі сприяння шкільній реформі

ЗНУ долучився до фінсько-українського проєкту зі сприяння шкільній реформі
18.10.2022 12:12 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки та психології наукова діяльність міжнародна діяльність проєкт Нова українська школа співпраця

Представники та представниці кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочали новий етап навчання в рамках проєкту «Фінська підтримка реформи української школи», відомого також під назвою «Навчаємося разом».

 

Це – багаторічний проєкт (2018-2023 рр.), підтриманий Міністерством закордонних справ Фінляндії та ЄС. Він впроваджується компанією Фінська консультативна група/FCG «Finnish Consulting Group Ltd. (former FCG International)» та спрямований на підтримку реформи «Нова українська школа». Другий рік поспіль викладачі та викладачки беруть активну участь у низці вебінарів із питань наставництва для пілотних закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Окрім викладачок ЗНУ Лариси Сущенко, Юлії Зубцової, Олени Андрющенко, Алли Курінної та Тетяни Турбар, до участі в заходах залучені й учителі Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Галина Вороніна, Олена Лаврова, Ганна Харькович. Це відбувається тому, що в цьому році навчання в межах проєкту присвячено темі педагогічної практики студентів/студенток освітньої програми «Початкова освіта». Спікерами з фінської сторони будуть Аня Хурінайнен-Косунен – магістр педагогічних наук, тренер-педагог, учитель початкових класів, учитель-предметник, і Рія Палмквіст – радник Національного агентства Фінляндії з питань освіти, магістр і кандидат педагогічних наук. У рамках проєкту заплановані 15 вебінарів, під час яких учасники й учасниці ознайомляться із системою, структурою та змістом вищої педагогічної освіти Фінляндії та реалізацією педагогічної практики під керівництвом супервізора в школі та в університеті.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини