Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті заслухали звіт про діяльність студентської ради

На біологічному факультеті заслухали звіт про діяльність студентської ради

На біологічному факультеті заслухали звіт про діяльність студентської ради
19.10.2022 09:39 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет студентська рада благодійництво студактив конференція звіт

П’ятнадцятого жовтня 2022 року в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) на платформі Zoom організували конференцію студентства біологічного факультету. Захід присвятили заслуховуванню, обговоренню й затвердженню звіту діючої голови студентської ради факультету Діани Маленко. На конференцію завітали 34 особи, із них 32 – здобувачі та здобувачки освіти.

 

В оприлюдненому звіті голови студради факультету йшлося про волонтерські заходи від студактиву, до яких долучився багато хто з факультету. Зокрема, це – донорство крові, організація свята для дитячого будинку, відвідування притулку для собак. Під час виступу Діана Маленко згадала про три щотижневі рубрики в біологічних чатах, що діють на факультеті: це – «ДОВІРА», «ІНСЕКТА», «БіоМЕМбрана)». У звіті згадувалось про створення чатів для першоно курсу, для активістів, для студентства, котре на сьогодні, під час війни, перебуває за кордоном, для охочих вивчати англійську мову, а також – про запуск бота Флора.

Після виголошення звіту слово взяла декан факультету Людмила Омельянчик. Вона привітала студентську раду з плідною працею та висловила сподівання, що вже незабаром, після Перемоги, студентство матиме змогу не лише навчатися аудиторно, а й отримає кращі можливості для реалізації своїх проєктів. Своєю чергою, Діана Маленко наголосила: «Я дуже вдячна усім за цей рік! Окремо висловлюю слова щирої подяки декану біологічного факультету Людмилі Омельянчик, її заступникам і заступницям, завідувачам і завідувачкам кафедр, викладачам і викладачкам, старостам, усім студентам і студенткам, а також – моїй улюбленій команді за плідну співпрацю та підтримку».

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини