Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учені ЗНУ долучилися до міжнародної координаційної зустрічі з психологічної підтримки населення в рамках програми «Еразмус+»

Учені ЗНУ долучилися до міжнародної координаційної зустрічі з психологічної підтримки населення в рамках програми «Еразмус+»

Учені ЗНУ долучилися до міжнародної координаційної зустрічі з психологічної підтримки населення в рамках програми «Еразмус+»
19.10.2022 12:16 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології кафедра психології міжнародна діяльність проєктна діяльність психологічна підтримка

Вісімнадцятого жовтня відбулася координаційна зустріч у рамках програми «Еразмус+ КА2» за участю Університету Думлупінар (Туреччина) (Dumlupınar University, Kütahya, Turkey) та представників 8 українських ЗВО. Одним із партнерів консорціуму виступає Запорізький національний університет (Zaporizhzhia National University). Учасники/учасниці заходу обговорили перспективи міжнародної співпраці та реалізації спільного міжнародного проєкту. Він спрямований на зменшення небажаних наслідків війни в Україні.

 

Університет Думлупінар представили керівник проєктного офісу професор Самір Афіфі (Samir AFIFI), координатор проєкту Сумеуйю Окал Дортерлер (Sümeyye OCAL DORTERLER), співробітники проєктного офісу – д-р Б’юнуамі Хан (Bünyamin Han) і Мустафа Кемал (Mustafa Kemal). Від ЗНУ на зустрічі були проректор з наукової роботи, професор Геннадій Васильчук, начальниця відділу міжнародних зв’язків Поліна Денисенко, завідувачка кафедри психології, доцентка Наталія Губа, заступниця декана факультету соціальної педагогіки та психології з міжнародних відносин, доцентка кафедри психології Наталія Мосол і старша викладачка Марія Озата.

На заході зауважили, що війна впливає не лише на Україну, але й на весь світ, особливо на сусідні країни. Під час зустрічі йшлося про кроки подальшого співробітництва в реалізації проєкту психологічної підтримки українців/українок в умовах війни. Варто відзначити, що його реалізовуватимуть на базі кафедри психології ЗНУ.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини