Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ узяв участь у семінарі з академічної доброчесності для освітян

ЗНУ узяв участь у семінарі з академічної доброчесності для освітян

ЗНУ узяв участь у семінарі з академічної доброчесності для освітян
20.10.2022 09:05 Все Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет вебінар доповідь академічна доброчесність співпраця заклади загальної середньої освіти

«Незважаючи на складні умови воєнного часу, життя повинно тривати. При цьому варто пам’ятати, що питання академічної доброчесності в галузі освіти – завжди актуальне та важливе», – ця теза пролунала під час семінару-практикуму для педагогічних працівників/працівниць обласних малих академій наук учнівської молоді – координаторів конкурсів «МАН-Юніор Ерудит» і «МАН-Юніор Дослідник». Обрали для розгляду тему: «Організація учнівської навчально-дослідницької діяльності членів/членкинь МАН України на засадах STEM-освіти в умовах дії воєнного стану». Захід відбувся цими вихідними й серед його спікерів і спікерок були вчені ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Під час цього семінару-практикуму к.б.н., доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету ЗНУ Олена Бойка презентувала доповідь «Академічна доброчесність для педагогів. Навчання академічної доброчесності учнів у їхній проєктній діяльності». Варто відзначити, що долучилися до роботи понад 100 вчителів і вчительок з усіх куточків України. Доповідь пані Олени викликала жвавий інтерес у присутніх, тож вони поставили багато запитань. Як зазначила у своєму виступі науковиця, Запорізький національний університет завжди один із перших хто опікується питаннями академічної доброчесності та сприяє її розвитку на теренах нашої держави.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини