Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи залучає стейкґолдерів до освітнього процесу

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи залучає стейкґолдерів до освітнього процесу

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи залучає стейкґолдерів до освітнього процесу
20.10.2022 14:51 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризму освітній процес бінарна лекція зустріч із фахівцями формування компетентностей

Вісімнадцятого жовтня 2022 року на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) для здобувачів і здобувачок магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 242 «Туризм» організували бінарну лекцію на тему «Становлення сучасних форм розвитку та державного регулювання міжнародного туризму в країнах світу». Разом із доценткою Інною Чуєвою лекцію проводила Ольга Корнієнко, директорка туристичного агенства «Drive tour». Варто відзначити, що Ольга Миколаївна вже тривалий час співпрацює з кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи щодо організації практики студенів. Заняття відбулося в межах дисципліни «Міжнародний туристичний бізнес».

 

Під час лекції студенти/студентки дізналися про фактори формування попиту та пропозиції на міжнародному ринку туристичних послуг, форми організації державного регулювання туристичної галузі в різних країнах світу тощо. Поєднання теоретичного матеріалу із влучними рекомендаціями фахівчині-практика в цій галузі дозволило яскравіше розкрити тему лекції. Студентство упродовж заняття мало можливість поставити питання й отримати змістовні відповіді фахівчині.

20 жовтня 2022 року, в рамках цієї ж дисципліни, відбулося практичне заняття на тему «Міжнародні туристичні організації», до проведення якого долучилася Ельміра Ібрагімова. Вона розпочала свою кар'єру як екскурсійна гідеса «Anex Tour», а сьогодні працює адміністраторкою відомого готелю Туреччини «Lujo Bodrum A`la Carte All Inclusive» на Егейському узбережжі м. Бодрум. Заняття відбувалося в змішаному форматі – матеріал, поданий у вигляді презентації, доповнювався прикладами й розповіддю про досвід фахівчині. Пані Ельміра розповіла студентам/студенткам про міжнародні туристичні організації, їхні типи й види та, звичайно, про свій досвід роботи у них. У дистанційному навчанні є свої плюси: фахівці та фахівчині-практики з радістю долучаються до онлайн-формату, тоді як для візиту їм потрібно було б викроїти час у своєму напруженому робочому графіку.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини