Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбудеться засідання круглого столу «Стандарти управління сільськогосподарськими землями ЄС для України» в рамках програми «Еразмус+»

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) 26 жовтня 2022 року запрошує до участі в засіданні круглого столу «Стандарти управління сільськогосподарськими землями ЄС для України» (EU agricultural land management standards for Ukraine). Захід організований під егідою програми ЄС «Еразмус+», напрям ім. Жана Моне у рамках проєкту101047938 — EUROLAND — ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH «Європейські практики в управлінні землями сільськогосподарського призначення»/ «European Practices of Agricultural Land Management».

Робота учасників й учасниць засідання передбачає обговорення таких наукових напрямків:

Секція 1. Актуальні проблеми адаптації законодавства України щодо управління в галузі використання й охорони земель сільськогосподарського призначення до положень права Європейського Союзу.

Секція 2. Економіко-управлінські аспекти використання земель сільськогосподарського призначення в Україні та ЄС.

Секція 3. Біологізація сільського господарства за досвідом ЄС: перспективи та інновації.

Програма засідання круглого столу:

26 жовтня 2022 року

Формат проведення: онлайн на платформі Zoom.

09.50-10.00 – реєстрація в Zoom

ідентифікатор: 812 604 9856

пароль доступу: 1Gb3tv

10.00-10.30 – відкриття засідання круглого столу\

10.30-10.40 – перерва

10.40-15.00 – виступи та обговорення дискусія за тематикою круглого столу

Форми участі в заході:

- виступ із презентацією до 10 хвилин 26 жовтня 2022 р.;

- онлайн-участь (як слухач/слухачка) 26 жовтня 2022 р.;

- участь із публікацією тез;

- участь без публікації тез.

Звертаємо вашу увагу, що учасники засідання круглого столу отримають сертифікати «Erasmus+ JMM EUROLAND» від Запорізького національного університету.

Для участі в конференції необхідно до 25 жовтня 2022 року включно зареєструватися за лінком: https://cutt.ly/RNqD85a

При поданні тез до публікації в матеріалах надсилайте файли на пошту euroland2022@gmail.com до 26 жовтня 2022 року, оформлені згідно з вимогами.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Вимоги до оформлення тез доповідей:

Обсяг: 3-5 сторінок. Формат MS Word (формат docx.), розмір сторінки А4 через 1 інтервал, шрифтом Times New Roman, 14 кегль. Абзац – 1,25 см.

Приклад оформлення:

Назва доповіді

ПІБ автора(ів)

Назва організації

(місто, країна)

Анотація до 50 слів.

Annotation up to 50 words.

Текст….

Список використаних джерел (не більше 5)

1….

2….

Посилання подавати за зразком [1, с. 9]. Список використаних джерел, оформлений відповідно ДСТУ 3008:2015. Інформація та документація. Звіти в галузі науки і техніки. Структура та правила оформлення. Київ : ДП «УкрНДНЦ». 2016. 31 с.

За результатами роботи конференції передбачається видання збірки тез матеріалів засідання круглого столу. Із метою забезпечення якості всі матеріали, подані до публікації, пройдуть сліпе рецензування. Їх перевірятимуть на плагіат. Участь у засіданні круглого столу та публікація матеріалів – безкоштовна. Витрати на проведення конференції здійснюються за рахунок коштів проєкту «Erasmus+ JMM EUROLANDЦ та Запорізького національного університету.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до контактної особи оргкомітету засідання круглого столу:

+380994185313 (Viber, Telegram) – Анна Василівна Переверзєва, д.е.н., професорка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму, співкоординаторка проєкту JMM «EUROLAND»

+380504526751 – Волков Володимир Петрович, координатор проєкту «EUROLAND», д.т.н., професор

E-mail: euroland2022@gmail.com,

annapereverzeva069@gmail.com

__nformats__jnij-list-kruglij_st__l-Erasmus-EUROLAND-26-zhovtnya-2022-roku.pdf

Організаційний комітет засідання круглого столу

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: