Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті організували науковий семінар

На біологічному факультеті організували науковий семінар

На біологічному факультеті організували науковий семінар
24.10.2022 12:00 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет наукова діяльність семінар освітньо-професійна програма біологія здобувачі освіти презентація

Нещодавно на біологічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся науковий семінар освітньо-наукової програми підготовки здобувачів і здобувачок ступеня доктора філософії за спеціальністю 091 «Біологія».

 

У семінарі взяли участь доктори/докторки наук, професори/професорки факультету: Бражко О.А., Домніч В.І., Кущ О.Г., Лях В.О., Полякова І.О., Фролов О.К., а також – заступниця декана з наукової роботи, доцентка Копійка В.В. Серед учасників/учасниць заходу були аспіранти й аспірантки – здобувачі/здобувачки освіти різних років навчання. На початку зібрання з доповіддю про вказаний напрямок виступила докторка біологічних наук, професорка, завідувачка кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Оксана Кущ. Оксана Георгіївна – одна з перших випускниць факультету. Нещодавно вона приєдналася до його науково-освітянського колективу. Саме тому не лише здобувачі/здобувачки ступеня доктора філософії, а й присутні професори/професори та доценти/доцентки з цікавістю ознайомилися з колом її наукових інтересів.

Надалі аспірантки третього та четвертого років навчання презентували результати своїх експериментальних досліджень. Яніна Романенко (науковий керівник – професор Бражко О.А.) представила тему «Біологічно-активні похідні на основі 2(4)-заміщених хіноліну». Марина Романова (науковий керівник – професор О.К. Фролов) розглянула тему «Порівняльні еколого-фізіологічні особливості чоловічої репродуктивної системи в умовах стресогенної напруги». Ксенія Гавриленко (наукові керівники – професор Приходько О.Б. і професор Лях В.О.) підготувала презентацію «Спори пліснявих грибів в атмосферному повітрі міста Запоріжжя». Усі присутні змогли взяти участь у дискусії та висловити свої зауваження та пропозиції. Особливу увагу приділили арсеналу методів, що використовувались у дослідженнях, їхній відповідності поставленим завданням і коректності висновків, зроблених під час проведення наукових розвідок.

 

Віктор Лях,

професор, гарант освітньо-наукової програми «Біологія»

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини