Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтерський центр ЗНУ розвиває міжнародну співпрацю

Волонтерський центр ЗНУ розвиває міжнародну співпрацю

Волонтерський центр ЗНУ розвиває міжнародну співпрацю
24.10.2022 13:23 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет волонтерський центр благодійний фонд Молодь майбутнього міжнародна співпраця допомога внутрішньо переміщені особи війна

На сьогодні благодійна організація «Благодійний фонд "Молодь Майбутнього"», яка діє на базі волонтерського центру ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), плідно співпрацює з благодійною організацією «FUNDACIA ALIGHT» (USA, Minneapolis, MN).

 

Представники та представниці вишу отримали грант на загальну суму 4480$ – 163 827.33 грн, кошти якого спрямовані на придбання наборів гігієни (500 шт) для внутрішньо переміщених осіб, якими опікується волонтерський центр ЗНУ. Йдеться про допомогу таким категоріям громадян: багатодітні родини, сім'ї з дітьми до 7 років, особи з інвалідністю 1 групи, соло-мами з дітьми до 7 років та сім'ї студентів/студенток і співробітників/співробітниць ЗНУ, які мають статус внутрішньо переміщених осіб. На сьогодні в рамках реалізації цього гранту вже закупили необхідні засоби гігієни, розфасували їх та почали розподіляти поміж вразливих категорій населення. За два дні – 21 і 22 жовтня – уже видали 87 наборів, до яких увійшли такі речі першої необхідності: шампунь, зубна паста, гель для душу, туалетний папір, піна для гоління, вологі серветки, пральний порошок і рідина для миття посуду.

Представники та представниці благодійного фонду «Молодь майбутнього» подякували за підтримку, яка дуже важлива для внутрішньо переміщених осіб і містян/містянок Запоріжжя, та сподіваються на подальшу співпрацю. Вони продовжують активно працювати й розміщувати звіти про свою діяльність на сторінці:

https://www.facebook.com/help.with.znu

Більше інформації про благодійну організацією «FUNDACIA ALIGHT» (USA, Minneapolis, MN) можна дізнатися на її сторінці:
https://www.facebook.com/WeAreAlight

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини