Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молодь Економіко-правничого фахового коледжу долучилась до волонтерської діяльності вишу

Молодь Економіко-правничого фахового коледжу долучилась до волонтерської діяльності вишу

Молодь Економіко-правничого фахового коледжу долучилась до волонтерської діяльності вишу
25.10.2022 10:21 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж соціальна педагогіка волонтерський центр волонтерство допомога ЗСУ

Днями здобувачі та здобувачки фахової передвищої освіти групи К 231/2-22 спеціальності «Соціальна педагогіка» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) разом із кураторкою Оленою Верховською завітали до волонтерського центру вишу.

 

Під час екскурсії присутні дізналися від волонтерів і волонтерок центру, як працюють склади та логістика надання допомоги внутрішньо переміщеним особам і нашим захисникам і захисницям ЗСУ. Також перший курс долучився до допомоги військовим і до збору необхідних речей для запоріжан/запоріжанок, які постраждали від нещодавніх ракетних атак ворога. Крім речей першої необхідності, група К 231/2-22 підготувала патріотичні браслети-обереги, картину та відеозвернення до військових Збройних сил України. Молодь прагнула, щоб воїни відчули підтримку і безумовну віру кожного в їхні мужність і героїзм, нашу Перемогу.

«Шановні студенти та студентки! Долучайтесь до волонтерської діяльності! Давайте разом зробимо свій внесок у наближення нашої Перемоги!» – із такими словами звертається до всіх Економіко-правничий фаховий коледж Запорізького національного університету.

 

Олена Верховська

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини