Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП влаштували онлайн-лекцію відомого латвійського дизайнера

На факультеті СПП влаштували онлайн-лекцію відомого латвійського дизайнера

На факультеті СПП влаштували онлайн-лекцію відомого латвійського дизайнера
26.10.2022 13:56 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки та психології кафедра дизайну освітній процес онлайн лекція міжнародна діяльність комплексне проєктування корпоративний стиль

Двадцять п’ятого жовтня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках навчального курсу освітнього компоненту «Цифровий дизайн» відбувся черговий онлайн-лекторій професора, керівника програми «Дигітальна візуалізація», директора Школи дизайну Балтійської Міжнародної Академії (Baltijas Starptautiskā Akadēmija), члена Спілки дизайнерів Латвії (Latvijas Dizaineru savienība), MG. ART (дизайн) та сертифікованого дизайнера Михайла Копєйкіна. Лекцію організували для магістрантів і магістранток освітньо-професійної програми «Графічний дизайн».

 

На занятті здобувачі та здобувачки вищої освіти ознайомилися з проблемами комплексного проєктування корпоративного стилю. Лектор приділив особливу увагу усталеній траєкторії проєктування, яка містить такі компоненти: аналіз аналогів і прототипів, конкурентний аналіз, аналіз цільової аудиторії, етап ескізування, функціональний і концептуальний аналіз, а також – фіналізацію проєктного рішення. Михайло Копєйкін на конкретних прикладах розглянув позитивні моменти проєктування. Він також закцентував увагу на недоліках кейсів і запропонував варіанти їхнього подолання або корекції. Учасники та учасниці заходу мали змогу поставити запитання щодо теми лекції та отримати на них відповідь.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини