Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентство юридичного факультету долучилося до всеукраїнського фахового онлайн-лекторію

У рамках Всеукраїнського інноваційного освітнього проєкту – фахового онлайн-лекторію для здобувачів/здобувачок вищої освіти галузі знань 08 «Право» спеціальності 081 «Право» – юридичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) разом зі своїми колегами з інших вишів долучився до прослуховування авторських тематичних лекції. Йшлося про висвітлення актуальних питань галузей права та проблемних питань правозастосування. Відбулося й фахове обговорення разом з експертами й експертками галузі. А також надавали під час заходу й поради щодо формування їхньої подальшої професійної правничої кар’єри, адаптації до майбутньої професійної діяльності. Реалізація проєкту триває вже другий місяць за активної участі науково-педагогічних працівників і працівниць різних закладів вищої освіти України та зарубіжних країн, юристів та юристок-практиків.

Так, у жовтні здобувачі та здобувачки змогли прослухати цикл гостьових онлайн-лекцій Людмили Корнути, доцентки кафедри Національного університету «Одеська юридична академії», на тему «Особливості та перспективи формування лідерства в державній службі в сучасних умовах» й Андрія Благодарного, професора кафедри Національної академії Служби безпеки України, на тему «Адміністративна відповідальність за правопорушення в галузі державної безпеки». А також – виступи Романа Миронюка, професора кафедри Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, на тему «Адміністративне судочинство в Україні: система та компетенція адміністративних судів, відмежування компетенції» й Марини Міхровської, докторантки Науково-навчального інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, на тему «Електронне урядування в Україні в умовах воєнного стану». Майбутні правники побували онлайн на бінарній лекції Михайла Веселова, професора Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ, та Олексія Нестеренка, судді Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу, на тему «Адміністративна відповідальність за керування транспортними засобами в стані сп’яніння: проблеми правового регулювання та реалізації».

Упродовж цілого місяця студенти та студентки не тільки з нетерпінням чекали участі в згаданих заходах, але й змогли запропонувати власні варіанти тем для поглибленого фахового висвітлення задля формування програми лекторію на листопад. Також здобувачі й здобувачки вищої освіти набули навичок вирішення практичних фахових завдань із застосування чинного законодавства й урахування судової та адміністративної практики.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: