Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування провів online-зустріч для факультету СПП (магістратура)

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування провів online-зустріч для факультету СПП (магістратура)

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування провів online-зустріч для факультету СПП (магістратура)
28.10.2022 12:04 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування факультет соціальної педагогіки та психології магістратура онлайн зустріч профорієнтація Асоці

Двадцять сьомого жовтня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтаці та працевлаштування, відбулася зустріч із магістрантами й магістрантками. До online-спілкування долучилися начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, модераторка заходу, доцентка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти ЗНУ Олена Лещенко, викладачі й викладачки та слухачі й слухачки магістратури кафедри.

 

Привітавши присутніх, Олена Геннадіївна надала слово начальниці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, Галині Микитів, яка запросила присутніх на віртуальну екскурсію сторінками сайту відділу, де представлено багато необхідної інформації. Вона розповіла про можливості працевлаштування та про допомогу, яку надають фахівці відділу випускникам/випускницям університету. Під час заходу йшлося про службу працевлаштування, що входить до складу відділу. Вона створена з метою допомоги в пошуку роботи, адаптації до сучасних вимог на ринку праці та для системної підтримки в становленні молодих фахівців і фахівчинь.

Учасникам й учасницям зустрічі розповіли, де саме можна знайти перелік партнерів/партнерок-роботодавців/роботодавиць ЗНУ, про вакансії, які вони направляють до відділу. Також йшлося про те, що якщо випускники й випускниці вже працевлаштовані, вони самі можуть подати на відповідну сторінку відділу вакансії, які є на їхньому підприємстві. Під час виступу Галина Володимирівна повідомила й про можливість, умови та строки оформлення грошової адресної допомоги випускникам/випускницям педагогічних спеціальностей під час працевлаштування та про створення Ради роботодавців ЗНУ.

Розповіла гостя й про Асоціацію випускників ЗНУ, а також про проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ», до участі в якому Галина Володимирівна гостинно запросила всіх учасників й учасниць цієї події. Багато часу приділили організатори/організаторки зустрічі відповідям на різноманітні питання учасників й учасниць. Усі вони отримали актуальну інформацію, кваліфіковані поради спікерів/спікерок, а також контактні дані та електронні адреси для звернень із приводу будь-яких питань. На завершення зустрічі учасникам/учасницям побажали перемоги та миру, а також успіхів на подальшому професійному шляху.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини