Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет продовжує втілювати в життя проєкти в рамках Дня правничої кар’єри

Юридичний факультет продовжує втілювати в життя проєкти в рамках Дня правничої кар’єри

Юридичний факультет продовжує втілювати в життя проєкти в рамках Дня правничої кар’єри
01.11.2022 09:39 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет освітній процес лекції співпраця День правничої кар’єри

Двадцять сьомого жовтня зі студентством юридичного факультету ЗНУ ділилися досвідом арбітражна керуюча, адвокатка, партнерка Юридичної компанії «PRAVO GARANT», керівниця практикою «Реструктуризація та банкрутство» Ірина Бурцева та заступник керівника Центральної окружної прокуратури м. Дніпра Сергій Щербина.

 

Пані Ірина розповіла про роль арбітражного керуючого в процедурі банкрутства, акцентуючи увагу на організації його діяльності. Присутні мали змогу ознайомитися з процедурою банкрутства та черговістю задоволення вимог кредиторів. Окрему увагу доповідачка зосередила на процедурі визнання банкрутом фізичної особи, що є нововведеннями законодавства. Свою розповідь Ірина Юріївна підкріплювала практичними прикладами з власного досвіду.

Сергій Олександрович, своєю чергою, ознайомив присутніх з особливостями організації та діяльності органів прокуратури в умовах дії воєнного стану. Студентство дізналося про зміни до Кримінального процесуального кодексу України й інших законодавчих актів України щодо додаткового регулювання забезпечення діяльності правоохоронних органів в умовах дії воєнного стану та врегулювання діяльності прокурорів у цей період. Також доповідач акцентував увагу на процедурних моментах проведення негласних слідчих (розшукових) дій та на питаннях атестації прокурорів. Після завершення зустрічі керівник Юридичної клініки ЗНУ, к.ю.н., доцент кафедри цивільного права Дмитро Луц подякував за цікаві доповіді та підкреслив важливість отримання практичних знань для майбутніх юристів і юристок.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини