Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ організували практичне заняття з антикризового управління галузі туризму та гостинності

У ЗНУ організували практичне заняття з антикризового управління галузі туризму та гостинності

У ЗНУ організували практичне заняття з антикризового управління галузі туризму та гостинності
01.11.2022 09:44 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я та туризму освітній процес онлайн семінар співпраця випускники антикризове управління

Двадцять шостого жовтня 2022 року на факультеті фізичного виховання, здоров'я і туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) для спеціальності 242 «Туризм» (рівень магістратури) у межах дисципліни «Антикризове управління у галузі туризму та гостинності» організували практичне заняття на тему «Управління закладом харчування в умовах воєнного часу». У підготовці та проведенні заняття разом із професоркою Наталією Маковецькою взяв участь топ-менеджер кав’ярні «Вусатий кролик» (м. Запоріжжя) Андрій Волобуєв – випускник ЗНУ за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа».

 

За час заняття пан Андрій розповів про свій шлях у готельному бізнесі, серед іншого, про стажування за кордоном, котрі організував Запорізький національний університет і факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму зокрема. Він підкреслив важливість і доцільність цієї форми професійної підготовки майбутніх фахівців/фахівчинь галузі обслуговування. Зупинившись на особливостях управління закладом харчування в умовах воєнного часу, спікер звернув увагу на такі складники цього процесу, як визначення стратегії діяльності підприємства, специфіка управління персоналом, шляхи запобігання конфліктних ситуацій тощо.

Наприкінці заняття пан Андрій відповів на численні запитання здобувачів і здобувачок. Також він провів віртуальну екскурсію закладом харчування, під час якої майбутні менеджери й менеджерки галузі туризму та гостинності побачили оформлення й обладнання приміщень кав’ярні та познайомились з обслуговуючим персоналом.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини