Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний факультет запрошує на День відкритих дверей

Біологічний факультет запрошує на День відкритих дверей

Біологічний факультет запрошує на День відкритих дверей
02.11.2022 11:27 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування профорієнтація День відкритих дверей

Попри всі складнощі воєнного часу, абітурієнти й абітурієнтки 2023 року вже замислюються про вступ до престижного вишу. Вони прагнуть обрати фах, що користуватиметься попитом на ринку праці, приноситиме їм задоволення, сприятиме відновленню нашої держави після Перемоги. Для цього потрібно отримати максимум корисної інформації про навчання в ЗНО. І в цьому їм допоможуть на біологічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Третього листопада на біологічному факультеті ЗНУ відбудеться День відкритих дверей. Уивиші обрали онлайн-формат, дбаючи про безпеку. Тож усі охочі, де б вони не знаходились, матимуть змогу приєднатися до цікавого й корисного онлайн-заходу. На них чекає знайомство з деканом біологічного факультету Людмилою Омельянчик, відповіді на всі актуальні питання, інформація щодо підготовки до вступу-2023, всіх етапів вступної кампанії та навчання на біологічному факультеті. Йтиметься про спеціальності й освітні програми, компетентності, які здобувають здобувачі та здобувачки освіти під час студентських років, можливості для самореалізації та про варіанти працевлаштування випускників/випускниць.

Дата проведення: 3 листопада

Час: 16.00

Підключитися до конференції Zoom: https://bit.ly/3SXBiPd

Ідентифікатор конференції: 672 431 7068

Пароль: 7777

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини