Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП вивчають можливості міжнародної співпраці

На факультеті СПП вивчають можливості міжнародної співпраці

На факультеті СПП вивчають можливості міжнародної співпраці
03.11.2022 11:00 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки та психології міжнародна діяльність наукова діяльність співпраця вебінар

Другого листопада відбулася робоча зустріч представників і представниць кафедри психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) та Даремського університету (Durham University, Англія). На основі підписаного договору про співпрацю цих закладів вищої освіти вивчаються можливості міжнародного співробітництва. Цьому обговоренню присвятили чергову міжнародну зустріч.

 

Координатором співпраці з боку Університету Да́рема виступає Маркіян Прокопович, доцент кафедри історії сучасної європейської культури. Кафедру психології представив професор Грем Тоул, психолог, фахівець у галузі психічного здоров’я та юридичної психології. Представницями ЗНУ від кафедри психології стали її завідувачка, доцентка Наталія Губа та доцентка Наталія Мосол. Під час заходу йшлося про те, що 29 листопада 2022 року відбудеться вебінар «Війна та сексуальне насильство: виклики та відповіді» для студентства двох університетів, спікерами/спікерками якого стануть учені Запорізького національного та Даремського університетів. Відвідування вебінару буде вільним для студентів ЗНУ, напередодні заходу оприлюднять інформацію про платформу та код доступу.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини