Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет співпрацює із Запорізькою митницею

Юридичний факультет співпрацює із Запорізькою митницею

Юридичний факультет співпрацює із Запорізькою митницею
04.11.2022 16:00 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет День правничої кар’єри освітній процес лекція онлайн формування компетентностей

Третього листопада до спілкування зі студентством юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках Дня правничої кар’єри доєдналися головні державні інспектори та інспекторки митного посту «Запоріжжя» Запорізької митниці Державної митної служби України Павло Холодний та Євгенія Зикова.

 

За час заходу розповіли про правові аспекти діяльності митних органів країни, зосередивши детальну увагу на структурі Державної митної служби України. Особливу увагу приділили питанням змін до митного законодавства, зокрема зупинилися на затвердженому Законі «Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законах України щодо деяких питань виконання глави 5 розділу IV Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами, з іншої сторони», мета якого – впровадження європейських практик у здійснення митної справи в Україні. А також у полі зору присутніх була підготовка національного законодавства до виконання організаційних процедур для приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту від 20 травня 1987 року й участі України в Новій комп’ютеризованій транзитній системі (NCTS), яка використовується договірними сторонами Конвенції.

За час спілкування студентство мало можливість поставити питання. Зокрема, учасників й учасниць цікавили питання кваліфікаційних вимог до посадових осіб митних органів, діяльність кінологічних підрозділів, особливості використання технічного обладнання під час виконання повноважень тощо. На всі питання отримали фахові відповіді.

Після завершення зустрічі керівник Юридичної клініки ЗНУ, к.ю.н., доцент кафедри цивільного права Дмитро Луц подякував спікерам/спікеркам за цікаві доповіді та підкреслив важливість отриманих знань. Окрім цього, він зазначив, що Павло Вікторович – випускник юридичного факультету нашого університету.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини