Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ привітав із ювілеєм знану науковицю, фахівчиню з практичної психології, доцентку Ганну Бойко

Колектив ЗНУ привітав із ювілеєм знану науковицю, фахівчиню з практичної психології, доцентку Ганну Бойко

Колектив ЗНУ привітав із ювілеєм знану науковицю, фахівчиню з практичної психології, доцентку Ганну Бойко
04.11.2022 16:59 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціології та управління ювілей поздоровлення

ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) поздоровив доцентку кафедри соціальної філософії та управління факультету соціології та управління Ганну Бойко з її ювілеєм і 25-річчям професійної діяльності у виші.

 

Ганна Валентинівна в 1984 році здобула свою першу вищу освіту на базі Запорізького індустріального інституту (зараз – інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні ЗНУ). Потім навчалася в Запорізькому державному університеті, де отримала диплом за фахом «Практичний психолог» у 1993 році. На базі Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна захистила кандидатську дисертацію на тему «Трансформація уявлення про себе в умовах кризи, пов’язаної з втратою роботи», здобувши звання кандидата психологічних наук (2007). У Запорізькому національному університеті вона розпочала свою науково-педагогічну діяльність у 1997 році, пройшовши шлях професійного становлення – від асистентки, викладачки, старшої викладачки до доцентки кафедри соціальної філософії та управління. Починаючи з 2007 року, довгий час також обіймала посаду заступниці декана ФСУ з виховної роботи, приділяючи значну увагу підготовці молодих кадрів для країни та їхньому світоглядному й патріотичному вихованню.

Для студентської молоді, яка вирішила пов’язати своє майбутнє із галуззю соціальної роботи, Ганна Бойко читає цілу низку дисциплін спеціалізації: це – «Теорія соціальної роботи», «Персонологія», «Медіаторні технології», «Організація волонтерського руху», «Основи психодіагностики та психоконсультації в соціальній роботі», «Соціальна робота в громаді» та «Соціальна робота з безробітними». Коло її наукових інтересів – переживання особистістю кризових ситуацій, професійний розвиток особистості, соціальна робота в громаді, організація волонтерської діяльності серед молоді тощо. Свої напрацювання, здобуті в практичній та дослідницькій роботі, науковиця втілила у більш ніж півсотні опублікованих праць, зокрема в 3 навчальних посібниках, 10 монографіях, серед іншого, створених у співавторстві з колегами.

Окрім основної своєї діяльності на факультеті соціології та управління, Ганна Бойко також активна громадська діячка, бере участь або долучається до організації заходів, які відбуваються в рамках роботи кафедри, факультету й університету, а також мають широкомасштабну соціальну спрямованість. Зокрема, вона займається консультативною та тренінговою діяльністю, входить до Всеукраїнської спілки Системної та короткотермінової терапії, проводить тренінги для колег із методики запобігання професійному вигорянню тощо. У рамках своєї спеціалізації постійно розвиває та вдосконалює професійні навички, проходить стажування, зокрема міжнародні, що підтверджують відповідні сертифікати європейського зразка.

На честь дня народження колеги й студентство факультету соціології та управління звертаються до неї з таким привітанням: «Шановна Ганно Валентинівно, Ви зустрічаєте свій день народження в розквіті творчих сил, енергії та досвіду в галузі викладацької, практичної та наукової діяльності, постійно прагнете виконувати доручену справу на найвищому рівні та з максимальною ефективністю. Ви здобули повагу серед своїх колег, друзів і студентства. Колектив університету щиросердно вітає Вас із ювілеєм і бажає втілення у життя найзаповітніших мрій і нових досягнень, миру, Перемоги й щастя!».

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини