Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті організували День відкритих дверей

На біологічному факультеті організували День відкритих дверей

На біологічному факультеті організували День відкритих дверей
04.11.2022 17:29 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтація День відкритих дверей

Третього листопада на біологічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся День відкритих дверей у режимі онлайн. Старшокласники й старшокласники та їхні батьки, присутні на зустрічі, змогли дізнатися від науково-педагогічного колективу факультету про особливості й переваги навчання в ЗНУ.

На початку онлайн-зустрічі декан Людмила Омельянчик привітала присутніх і подякувала їм за цікавість до важливого профорієнтаційного заходу. Вона розповіла про основні здобутки факультету, якому в цьому році виповнюється 35 років від дня заснування, його спеціальності та освітні програми. У презентації, яка супроводжувала виступ спікерки, йшлося про матеріально-технічну базу й кадрове забезпечення факультету, специфіку навчання на нього, проходження практик, формування необхідних сучасним висококваліфікованим фахівцям/фахівчиням компетентностей. Також вона згадала про широкий спектр посад вітчизняного ринку праці, які після завершення навчання зможуть обіймати випускники та випускниці біологічного факультету. Крім того, декан висвітлила перебіг цьогорічної вступної кампанії та запевнила, що коли оприлюднять правила прийому на наступний рік, на факультеті влаштують ще одну зустріч з абітурієнтами й абітурієнтками.
Завідувачі та завідувачки кафедр, гаранти і гарантки освітніх програм презентували присутнім кафедру фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захиcту та медицини, кафедру загальної та прикладної екології і зоології, кафедру хімії, кафедру генетики та рослинних ресурсів і кафедру біології лісу, мисливствознавства та іхтіології. У їхніх розповідях йшлося про науково-педагогічний склад, бази проходження практик, специфіку навчання й успіхи викладачів/ викладачок і студентів/студенток. Присутні також дізналися про проживання в гуртожитках, студентське самоврядування на факультеті та його співпрацю з керівництвом факультету й вишу, відстоювання інтересів студентів, цікаві культурно-масові заходи та можливості для самореалізації, які в ЗНУ надаються для здобувачів і здобувачок освіти. Усі охочі мали змогу поставити актуальні для них питання й отримати відповіді.

Більше інформації про біологічний факультет ЗНУ можна отримати за лінком:

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/biology
На майбутніх студентів і студенток чекають у деканаті за адресою: м. Запоріжжя. вул. Гоголя, 62 (навчальний корпус ЗНУ № 3), к. 312
Тел.:(061) 228-75-78
e-mail: bf@znu.edu.ua

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини