Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики продовжує знайомство із майбутнім студентством

Факультет журналістики продовжує знайомство із майбутнім студентством

Факультет журналістики продовжує знайомство із майбутнім студентством
07.11.2022 15:36 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики кафедра журналістики віддід доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність зустріч онлайн

Онлайн-зустрічі зі школярами й школярками – це можливість не просто провести черговий профорієнтаційних захід, але й поділитися враженнями від навчання та дати відповіді на запитання, якими цікавляться майбутні абітурієнти й абітурієнтки та їхні батьки. Так, 4 листопада на платформі Zoom під керівництвом доцентки кафедри журналістики факультету журналістики ЗНУ Олени Усманової відбулася зустріч з учнями й ученицями 11 класів Запорізької гімназії №93.

 

Під час заходу пані Олена розповіла про переваги навчання в ЗНУ. Нині факультет журналістики пропонує такі освітні програми: «Журналістика», «Реклама та зв’язки з громадськістю», «Редакторсько-видавнича діяльність та медіамоделювання», «Інформаційно-комунікаційна справа». Викладачка ознайомила присутніх зі спеціалізаціями та навичками, що їх здобувають на вказаних вище освітніх програмах. Не оминула увагою й інформацію про професії, які студентство може отримати після завершення навчання. У своєму виступі Олена Усманова згадала і про практичний складник освітнього процесу. Окрасою факультету та університету є власні медійні майданчики: інтернет-радіостанція «Університет», пресслужба Запорізького національного університету, студентська телестудія «Юніверс-ТБ» навчальної лабораторії телевізійної журналістики, які дають старт для здобуття практичних навичок.

До зустрічі також долучилися студенти/студентки освітнього рівня магістр, журналісти/журналістки-практики Олексій Корицький та Анастасія Зіборова. Олексій ще з дитинства мріяв бути спортивним журналістом, тому його рішення вступити на журфак було зваженим. Сьогодні він працює ведучим та журналістом у спортивному проєкті групи «1+1 media» – «Профутбол Digital». Студент відзначив, що важливий складник освітнього процесу – це практика на факультеті, яка дає можливість закріпити й поглибити теоретичні знання, допомагає набути практичних навичок. Важливу роль відіграла практика й у навчанні Анастасії Зіборової, яка, відвідавши вперше телеканал «МТМ», інтуїтивно відчула, що саме в цьому медіа працюватиме. Так і сталося. Вона наголосила, що майбутні журналісти/журналістки мають бути універсальними: вміти начитувати закадровий текст, редагувати, триматися в кадрі, знімати тощо. Сьогодні Анастасія керує відділом роботи з соцмережами місцевого каналу: наповнює контент, редагує, займається оформленням і дизайном. Студенти та студентки поділилися досвідом роботи, згадали цікавинки щодо робочих моментів, надали поради школярам/шкодяркам щодо вибору майбутньої професії.

До зустрічі також долучилася доцентка кафедри журналістики Алла Тернова, яка цьогоріч керувала екзаменаційною комісією фахового вступного випробування на факультеті. Алла Іллівна поділилася інформацією про умови вступу, проходження мультипредметного тесту, структуру мотиваційного листа, а також розповіла про підготовчі курси в ЗНУ. Викладачки відповіли на всі запитання учнів/учениць: як проходять практики в умовах дистанційного навчання; як правильно визначити пріоритети спеціальності; якою є співпраця факультету з громадськими організаціями та медіа тощо. Вони побажали випускникам і випускницям успіхів та усвідомленого рішення під час вибору майбутньої професії. Факультет журналістики ЗНУ також подякував Оксані Гаркуші, директорці гімназії №93, за співпрацю.

 

Кафедра журналістики

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини