Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історія успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Євгенія Пилипенко

«Історія успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Євгенія Пилипенко

«Історія успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Євгенія Пилипенко
08.11.2022 12:49 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет кафедра управління персоналом і маркетингу відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успі

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованкою економічного факультету, випускницею 2022 року першого (бакалаврського) рівня спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці», провідною менеджеркою з продажів ТОВ «РУШ» Євгенією Пилипенко.

 

- Пані Євгенія, у якому році Ви закінчили навчання на економічному факультеті?

- Улітку 2022 року я закінчила навчання на економічному факультеті ЗНУ за спеціальністю 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці».

- Чому свого часу Ви обрали для вступу саме ЗНУ?

- Починаючи свою кар’єру в компанії, я не мала вищої освіти, і коли з’явилася перспектива обіймати керівну посаду, я зрозуміла, що настав час здобути цей фах. Для вступу до ЗВО я розглядала багато різних варіантів, але, все ж таки, зупинилася на ЗНУ, тому що для мене дуже важлива якість навчання. Прочитавши багато відгуків в інтернеті, також поспілкувавшись зі своїми знайомими, які вже здобули освіту в цьому університеті й жодного разу не пошкодували, що обрали ЗНУ, зупинила свій вибір на цьому виші й саме на освітній програмі «Управління персоналом та економіка праці».

- Яку посаду Ви зараз обіймаєте?

- Я працюю провідною менеджеркою з продажів у ТОВ «РУШ». Принцип моєї роботи – це аналіз, планування та бюджетування продажів, контроль виконання КРІ, контроль комплектації персоналом (співбесіди, контроль адаптації, навчання персоналу, наставництво тощо), участь в атестації персоналу та його ассесменті, організація безперебійної, ефективної роботи торгових точок.

- Чи знадобилися Вам під час роботи знання, отримані в університеті?

- Однозначно, так! Усі знання з університету знадобилися в роботі і в особистому житті. Праця з людьми – це щоденна кропітка робота над собою, постійне вдосконалення своїх знань і навичок, розвиток компетенцій, організація свого часу, а викладачі й викладачки намагаються цілком віддати свої знання студентам. Вони надають якісне розуміння програми, що допомагає в роботі й не лише в ній. Під час навчання я здобула цінні знання, як теоретичні, так і практичні.

- Як складалися Ваші стосунки з викладачами й викладачками?

- ЗНУ – це родина, яка завжди на боці студента чи студентки. Викладачі та викладачки відкриті до діалогу, завжди намагаються йти назустріч студентству, знайти компромісні рішення, усіляко допомагають у навчанні, і це дуже важливо, особливо в реаліях сьогодення.

- Що було для Вас найважчим у студентські роки?

- Спочатку було складно поєднувати роботу та навчання, але, завдяки комунікації з викладачами й викладачками, це перестало бути проблемою. Потім на час мого навчання припав карантин через вірус COVID-19, тож було дистанційне навчання, відсутність спілкування off line, а потім війна…. І знову ж, завдяки неймовірній підтримці та професійній роботі з боку економічного факультету, а саме викладачів і викладачок кафедри управління персоналом і маркетингу, я здобула вищу освіту першого (бакалаврського) рівня.

- Що побажаєте майбутнім студентам і студенткам?

- Ніколи не боятися зробити перший крок у щасливе майбутнє разом із ЗНУ. Звичайно, завжди легко не буде, але тим і цікавіше. Постійно розвивайтеся всебічно – і перед вами відкриються нові горизонти та нові перспективи. Ставте перед собою чіткі цілі та крок за кроком досягайте їх, а ЗНУ вам у цьому допоможе, завжди підтримає й надасть платформу для досягнення цих цілей і здобуття перемог. Пам’ятайте: здобуті знання та навички ніколи не завадять у вашій професійній діяльності та в реалізації планів!

Ірина Дашко,

д.е.н., професорка кафедри управління персоналом і маркетингу

 

Для довідки

 

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників/випускниць. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками/випускницями факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники/випускниці Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями/фахівчинями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:

znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком:
https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників/випускниць Запорізького національного університету!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини