Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають профорієнтаційні зустрічі зі слухачами та слухачками магістратури різних факультетів

У ЗНУ тривають профорієнтаційні зустрічі зі слухачами та слухачками магістратури різних факультетів

У ЗНУ тривають профорієнтаційні зустрічі зі слухачами та слухачками магістратури різних факультетів
08.11.2022 16:06 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультети відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування зустріч онлайн працевлаштування

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває низка важливих профорієнтаційних заходів. Відбуваються зустрічі магістрантів і магістранток другого року навчання з начальницею відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галиною Микитів. Так, 3-4 листопада Галина Володимирівна завітала на онлайн-конференції до факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, історичного факультету, економічного факультету, філологічного факультету та факультету іноземної філології. На заходах також були присутні заступники й заступниці деканів з профорієнтаційної роботи й науково-педагогічний склад ЗНУ.

 

Галина Микитів розповіла присутнім на зустрічі про пріоритетні напрямки роботи її відділу та про основну мету діяльності. Галина Володомирівна наголосила, що виш пишається кожним випускником і кожною випускницею та прагне підтримувати з ними плідні зв’язки й після їхнього завершення навчання. Спікерка ознайомила магістрів і магістранток з організацією «Асоціація випускників ЗНУ», розповіла про мету, з якою її створили, й запропонувала приєднатися до неї, заповнивши відповідну анкету на сайті університету за лінком:

https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=64

Також йшлося про рубрику «Історії успіхів випускників ЗНУ». Присутніх запросили до участі в проєкті, повідомивши про алгоритм дій. Більше інформації – за лінком:

https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view&site_id=27&lang=ukr&category_id=12528

Галина Володимирівна зацікавила присутніх інформацією про можливість оформлення одноразової адресної грошової допомоги випускникам/випускницям закладів вищої освіти педагогічних спеціальностей, які під час працевлаштування уклали договір про відпрацювання трьох років.

Окремо акцентували увагу на діяльності служби працевлаштування, яка діє на базі відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, ознайомитися з напрямками роботи якої можна за лінком: https://web.znu.edu.ua/vakansii/page/index.html

Доповідачка зазначила, що на сторінці можна дізнатися про актуальні вакансії, ознайомитися з правилами складання резюме, а можливо, якщо магістри/магістерки вже працюють, розмістити вакансії від імені їхнього підприємства. За час зустрічей пролунали питання щодо працевлаштування й отримання одноразової допомоги педагогічними працівниками й працівницями, про можливість продовжити навчання в аспірантурі вишу та умови вступу до неї. На всі запитання Галина Микитів надала вичерпні відповіді. Охочі дізнатися більше щодо вказаних питань можуть звернутися до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування за адресою: за адресою: вул. Жуковського, 66 б, навчальний корпус № 2, каб. 204, 209. Тел.: (061) 289-12-96.

Е-mail: vdpp_znu@ukr.net

 

Наприкінці зустрічі Галина Володимирівна запросила приєднатися до офіційних сторінок університету в соціальних мережах:

Фейсбук: https://www.facebook.com/univerzp

Фейсбук відділу: https://www.facebook.com/vdpp.znu

Інстаграм: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua

Телеграм: https://t.me/VDPP_ZNU

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/featured

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини