Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентcтво кафедри фізичної терапії та ерготерапії опановує практичні навички на базах лікувальних установ міста Запоріжжя

Клінічна практика – невід'ємна частина підготовки з фізичної терапії, ерготерапії. Студенти й студентки 3 курсу та магістранти й магістрантки 1 року навчання спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) набувають практичні вміння та навички в закладах охорони здоров’я міста Запоріжжя.

Мета клінічної практики – це сприяння професійному становленню студента/студентки як майбутнього фахівця/фахівчині галузі фізичної терапії, ерготерапії, набуття вміння використовувати знання в практичній діяльності, аналізувати та відповідати за результати професійної діяльності під час допомоги пацієнтам із різними захворюваннями та пошкодженнями. Перед її початком відбулася настановча онлайн-конференція із завідувачкою кафедри та відповідальним керівником практики від кафедри. Під час заходу завідувачка кафедри Надія Богдановська ознайомила студентство із наказом щодо проведення практики, із її базами в цьому навчальному році, із керівниками/керівницями практики від кафедри та лікувальних установ. А також – з основними завданнями практики, умовами її організації та порядком проходження. Йшлося про вимоги до оформлення її результатів і про форму звітності. Керівники/керівниці практики від кафедри, згідно з наказом, ознайомили студентство щодо баз проходження клінічної практики, нагадали, які документи потрібно мати, і призначили годину зустрічі в лікувальному закладі.

У перший день керівники/керівниці практики від клінічних установ ознайомили із напрямком роботи відділення реабілітації, документацією, планом проходження практики, а також провели вступний інструктаж із техніки безпеки. Практиканти/практикантки опановують навички зі збору анамнезу, діагностичного обстеження, розробки плану реабілітаційного втручання, та самої реабілітаційної роботи. Кожного дня вони отримують завдання від керівників і керівниць баз практики для самостійного опрацювання. Під час щотижневих онлайн-конференцій здобувачі та здобувачки освіти захищають свої поточні завдання, обговорюють важливі питання з керівниками й керівницями від кафедри та баз практики й підбивають загальні тижневі підсумки.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: