Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ІННІ ЗНУ – на IV Міжнародній економічній конференції «Конкурентноспроможність і сталий розвиток» (Молдова)

ІННІ ЗНУ – на IV Міжнародній економічній конференції «Конкурентноспроможність і сталий розвиток» (Молдова)

ІННІ ЗНУ – на IV Міжнародній економічній конференції «Конкурентноспроможність і сталий розвиток» (Молдова)
10.11.2022 09:30 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту міжнародна діяльність наукова діяльність конференція доповідь

Нещодавно в Технічному університеті Молдови (м. Кишинів) відбулася IV Міжнародна економічна конференція «Конкурентноспроможність і сталий розвиток». У її роботі, котра для зручності учасників й учасниць відбувалася як безпосередньо в університеті, так і в online-форматі за допомогою платформи Microsoft Teams, взяв участь інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). А саме – завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова й аспірант спеціальності 073 «Менеджмент» Сергій Пасічник.

 

Учасниками й учасницями престижного форуму стали молдавські та українські вчені, а також гості з університетів Румунії, США, Великобританії. Відкриваючи пленарне засідання, його модератор – декан факультету економічного інжинірингу та бізнесу Технічного університету Молдови, доцент Рафаел Чілочі тепло привітав наукову спільноту та побажав продуктивної роботи й успіхів. Пан Рафаел окреслив тематику доповідей пленарного засідання конференції та представив коло наукових досліджень. Привітала колег і членкиня наукового комітету конференції, професорка Надія Давиденко (Національний університет біоресурсів і природокористування України). Із доповідями під час пленарного засідання виступили від Саффолкського університету (Бостон, США), Технічного університету Молдови та інших. Першою представила результати своїх досліджень професорка з Технічного університету Молдови Лариса Бугаян. Її доповідь присвячена розвитку підприємницьких навичок майбутніх інженерів. А доцент Баррі Л. Бенделл (Саффолкський університет, Бостон, США) зупинився на питаннях зміни клімату та підприємницьких можливостях. Фахівчиня Фулбрайта з Саффолкського університету, доцентка Валері Мок і доцент Рафаел Чілочі виступили з доповіддю «Стійке лідерство в часи кризи – приклад керівництва від час війни в Україні».

Далі роботу конференції продовжили за секційними напрямками. Науковці ЗНУ – професорка Тетяна Меліхова й аспірант Сергій Пасічник – взяли участь у роботі 3-ої секції «Менеджмент і лідерство» з доповіддю «Контролінг як інструмент ефективного управління промисловими підприємствами». Представили контроллінг як функціональний інструментарій, що охоплює методи планування, управління процесами й контролем, необхідний для прийняття управлінських рішень на підставі збору й обробки інформації, насамперед, даних бухгалтерського обліку.

Вони розглянули систему контролінгу як якісно новий рівень процесу управління витратами й основу, яка поєднує всі базові елементи організації та управління фінансово-господарською діяльністю підприємства. Також йшлося про завдання та функції контролінгу; його основні види, тобто стратегічний, тактичний, оперативний і диспозитивний (ситуаційний).

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини