Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП організували онлайн-лекцію від стейкґолдерів

На факультеті СПП організували онлайн-лекцію від стейкґолдерів

На факультеті СПП організували онлайн-лекцію від стейкґолдерів
10.11.2022 10:00 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології кафедра психології освітній процес лекція онлайн стейкґолдерство

На сьогодні «Об’єднання психологів і психоаналітиків “ВЗАЄМОДІЯ”» плідно співпрацює з факультетом соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Завдяки цій взаємодії, організовують спільні лекції, тренінги й форуми, спрямовані на формування професійних компетентностей здобувачів і здобувачок освіти. Спільний проєкт реалізується за підтримки Міжнародної організації ACF (Action Against Hunger).

 

Днями фахівці й фахівчині цього об'єднання – психологиня-психоаналітикиня, супервізорка Ірина Куратченко та психолог Богдан Бондаренко – разом із к.п.н; доценткою кафедри психології ЗНУ Наталією Губою провели онлайн-зустрічі для факультету соціальної педагогіки та психології. Під час заходу йшлося про те, що в умовах дії воєнного стану всі знають про стрес. Тож задача психології – донести до людей природу цього явища та надати дієві поради, як розуміти та контролювати свої емоції. Зустріч із майбутніми психологами та психологинями складалася з двох частин, йшлося про психоедукацію та емоційну стабілізацію психоемоційного стану. Проведені тренінги надали можливість оцінити фаховий рівень підготовки майбутніх психологів і психологинь у ЗНУ. Своєю чергою, представники й представниці кафедри психології подякували гостям за співпрацю та підвищення професійного рівня в процесі психологічної підготовки здобувачів і здобувачок освіти.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини