Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті магістрантів і магістранток запросили приєднатися до «Асоціації випускників ЗНУ»

На біологічному факультеті магістрантів і магістранток запросили приєднатися до «Асоціації випускників ЗНУ»

На біологічному факультеті магістрантів і магістранток запросили приєднатися до «Асоціації випускників ЗНУ»
10.11.2022 11:56 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування зустріч онлайн працевлаштування

Дев’ятого листопада на біологічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч магістрантів і магістранток другого року навчання з начальницею відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галиною Микитів. Заступник декана з профорієнтаційної роботи Валерій Горбань привітав присутніх і наголосив на важливості заходу, під час якого йшлося про можливість працевлаштування випускників і випускниць, переваги вступу до «Асоціації випускників» та інші актуальні теми.

 

У презентації Галини Микитів йшлося про пріоритетні напрямки роботи її відділу та про основну мету його діяльності. Галина Володомирівна наголосила, що Запорізький національний університет прагне підтримувати плідні взаємозв’язки зі здобувачами та здобувачками освіти й після їхнього завершення навчання, цікавиться їхніми успіхами, пропонує взаємовигідну співпрацю. Доповідачка розказала магістрам і магістранткам про організацію «Асоціація випускників ЗНУ», зокрема про мету її створення й напрямки діяльності, й запропонувала приєднатися до неї, заповнивши відповідну анкету на сайті університету за лінком:

https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=64

Також йшлося про рубрику «Історії успіхів випускників ЗНУ». Присутніх запросили до участі в проєкті, повідомивши про алгоритм дій, які необхідно виконати, аби розповідь про їхні кроки на шляху до побудови кар’єри явилась на сайті та в соцмережах вишу. Більше інформації – за лінком:

https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view&site_id=27&lang=ukr&category_id=12528

Галина Володимирівна зацікавила присутніх інформацією про можливість оформлення одноразової адресної грошової допомоги випускникам/випускницям закладів вищої освіти педагогічних спеціальностей, які під час працевлаштування уклали договір про відпрацювання трьох років у закладах освіти різних рівнів. Окремо акцентували увагу на діяльності служби працевлаштування, яка діє на базі відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, ознайомитися з напрямками роботи якої можна за лінком:

https://web.znu.edu.ua/vakansii/page/index.html

Доповідачка зазначила, що на сторінці можна дізнатися про актуальні вакансії, ознайомитися з правилами складання резюме, а можливо, якщо магістри/магістерки вже працюють, розмістити вакансії від імені їхнього підприємства. За час зустрічей пролунали питання щодо працевлаштування й отримання одноразової допомоги педагогічними працівниками й працівницями, про можливість продовжити навчання в аспірантурі вишу та умови вступу до неї. На всі запитання Галина Микитів надала вичерпні відповіді. Наприкінці заходу Валерій Горбань від імені всіх присутніх подякував гості за цікаву й корисну інформацію.

Охочі дізнатися більше щодо вказаних питань можуть звернутися до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування за адресою: за адресою: вул. Жуковського, 66 б, навчальний корпус № 2, каб. 204, 209. Тел.: (061) 289-12-96.

Е-mail: vdpp_znu@ukr.net

 

Наприкінці зустрічі Галина Володимирівна запросила приєднатися до офіційних сторінок університету в соціальних мережах:

Фейсбук: https://www.facebook.com/univerzp

Фейсбук відділу: https://www.facebook.com/vdpp.znu

Інстаграм: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua

Телеграм: https://t.me/VDPP_ZNU

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/featured

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини