Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ дбають про підвищення кваліфікації здобувачів і здобувачок третього рівня вищої освіти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»

У ЗНУ дбають про підвищення кваліфікації здобувачів і здобувачок третього рівня вищої освіти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»

У ЗНУ дбають про підвищення кваліфікації здобувачів і здобувачок третього рівня вищої освіти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»
10.11.2022 16:48 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризму освітній процес наукова діяльність вебінар підвищення кваліфікації академічна доброчесність

Із 31 жовтня по 07 листопада 2022 року перший курс третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» факультету фізичного виховання, здоров’я та тризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) брав участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінарі) на тему: «Академічна доброчесність при підготовці фахівців спеціальностей фізична культура і спорт, фізична терапія та ерготерапія в країнах європейського союзу та Україні», (м. Люблін; Республіка Польща). Організатором цього заходу стала громадська організація «Міжнародна фундація науковців та освітян» (ГО «МФНО», International educators and scholars foundation, IESF). Це – добровільне об'єднання фізичних осіб, створене для об’єднання наукового й освітянського потенціалу України для розвитку міжнародної наукової трансінтеграції.

 

У рамках заходу представили цікаву й насичену програму вебінару. Його мета якого – привернення уваги до питання впровадження академічної доброчесності в закладах вищої освіти України та до актуальних аспектів європейського досвіду дотримання академічної доброчесності під час підготовки фахівців спеціальностей фізична культура і спорт, фізична терапія та ерготерапія. За час вебінару тривала робота за такими напрямками: впровадження академічної доброчесності в закладах вищої освіти; сучасні світові стандарти академічного письма: від теорії до практики (з урахуванням вимог провідних світових видавництв та університетів); розвиток культури академічної доброчесності при підготовці фахівців/фахівчинь у галузі фізичної культури, спорту, фізичної терапії та ерготерапії в Україні.

Робота проводилась у дистанційному режимі з опрацювання навчальних онлайн-матеріалів за тематикою міжнародного підвищення кваліфікації вебінару у вигляді лекційних, самостійних і практичних занять. Навчальне навантаження міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) становить 1,5 кредити ЄКТС (45 години). Здобувачі та здобувачки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти відзначили результативність Міжнародного підвищення кваліфікації (вебінар) на тему: «Академічна доброчесність при підготовці фахівців спеціальностей фізична культура і спорт, фізична терапія та ерготерапія в країнах європейського союзу та Україні». Вони наголосили на необхідності подальшого проведення подібних заходів задля обміну досвідом, формування нових ідей, апробації результатів дослідження, набуття професійних компетентностей, саме, навичок використання європейського досвіду в закладах освіти щодо впровадження академічної доброчесності під час підготовки фахівців у галузі фізичної культури й охорони здоров’я. Після завершення вебінару всі учасники/учасниці отримали сертифікати, а здобувачі ЗНУ Микита Жердев, Денис Тищенко та Михайло Дяченко стали членами громадської організації «Міжнародна фундація науковців та освітян» (IESF).

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини