Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра фізичної терапії та ерготерапії запрошує всіх охочих приєднатися до Фітнес-марафону в режимі онлайн

Кафедра фізичної терапії та ерготерапії запрошує всіх охочих приєднатися до Фітнес-марафону в режимі онлайн

Кафедра фізичної терапії та ерготерапії запрошує всіх охочих приєднатися до Фітнес-марафону в режимі онлайн
11.11.2022 09:17 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризму кафедра фізичної терапії ерготерапії Фітнес-марафон профорієнтаційна діяльність

Розпочався відкритий «Фітнес-марафон», організований кафедрою фізичної терапії та ерготерапії факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) за підтримки завідувачки кафедри, професорки Надії Богдановської. Захід відбуватиметься в дистанційному форматі на платформі Zoom щочетверга о 8.00.

10 листопада відкрите заняття за методикою Табато проводила випускниця 2020 року факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Запорізького національного університету, професіоналка та фахівчиня з фітнесу Юлія Попова, яка працює в Запоріжжі в спортклубі «SKV». Їй щиро подякували за свято Сили, Краси та Витривалості. Також слова щирої вдячності пролунали на адресу директорки ЗНВК № 109 Лесі Хайруліної за можливість провести цей захід у спортивній залі. У марафоні взяли участь випускники/випускниці цього закладу освіти, а нині – 1 курс спеціальності «Фітнес і рекреація» Карина Іванова (естетична гімнастика) та Євген Кулаков (футбол). Безпосередню активну участь у тренуванні взяли 1-4 курсів освітніх програм «Фітнес та рекреація» й «Фізична терапія та ерготерапії», а також – майбутні вступники із загальноосвітніх закладів середньої освіти.
Усіх охочих чекають на спортивно-оздоровчому заході, під час якого відбудеться знайомство зі спеціальністю «Фітнес та рекреація». Також тут висвітлюватимуть різні напрями та програми роботи сучасного фітнесу.
«Запрошуємо всіх охочих! Заходьте до нас! Приєднуйтеся до фітнес-руху! Буде цікаво!», – із такими словами звертаються до всіх охочих на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму. Організаторка та безпосередня учасниця Фітнес-марафону – доцентка кафедри фізичної терапії та ерготерапії Олена Потапова.
Дата і час проведення Фітнес-марафону: щочетверга о 8.00.
Місце проведення: платформа Zoom
Ідентифікатор конференції: 340 104 6113
Пароль: M9uCg1

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини