Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет СПП успішно розвиває співпрацю з іноземними вишами

Факультет СПП успішно розвиває співпрацю з іноземними вишами

Факультет СПП успішно розвиває співпрацю з іноземними вишами
14.11.2022 10:57 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології кафедри соціальної педагогіки спеціальної освіти міжнародна діяльність освітній процес інклюзія

Кафедра соціальної педагогіки та спеціальної освіти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжує працювати над розширенням зв’язків з іноземними партнерами. Адже відкритість до наукового діалогу, академічна мобільність й обмін досвідом – важливе підґрунтя для підвищення якості освіти та створення позитивного іміджу університету.

 

Так, одним із результатів співпраці доцентки кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти факультету соціальної педагогіки та психології Марії Гладиш і кафедри соціальної педагогіки педагогічного факультету Остравського університету (м. Острава, Чеська Республіка) – її завідувачки Bohdana Richterová, її заступниці Hana Cisovská та кафедральної координаторки з міжнародної діяльності Hana Kubíčková – стало започаткування цікавого проєкту. У його рамках у цьому навчальному семестрі пані Марія запрошена до читання гостьових лекцій із дисципліни «Social Inclusion» для 3 курсу програми «Erasmus+» педагогічного факультету Остравського університету (Чеська Республіка). Більше інформації – за лінком: http://surl.li/driya

Уже протягом кількох років Марія Гладиш успішно викладає курс «Соціальна інклюзія» для Запорізького національного університету. Як зазначає сама авторка курсу, соціальна інклюзія – динамічне явище, тому викладання цієї дисципліни – то завжди виклик. Суттєві зміни на законодавчому рівні, зміни в суспільній свідомості, вибуховий характер інклюзивних змін у системі освіти обумовлюють постійне оновлення змісту навчальної дисципліни й узгодження його із сучасним національним і зарубіжним досвідом. І особливо цікаво те, як іноземне студентство сприймає «наше» бачення соціальної інклюзії, що спільного та відмінного в різних країнах у розумінні таких глобальних явищ сучасного світу, як соціальна інклюзія.

На кафедрі соціальної педагогіки та спеціальної освіти впевнені, що такий досвід взаємно збагатить і їх самих, і кафедру соціальної педагогіки педагогічного факультету Остравського університету. Вони подякували чеським колегам і доцентці кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Марії Гладиш і висловили сподівання на подальшу співпрацю.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини