Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ завершилися курси підвищення кваліфікації для держструктур

В ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ завершилися курси підвищення кваліфікації для держструктур

В ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ завершилися курси підвищення кваліфікації для держструктур
15.11.2022 11:01 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет інженерний навчально-науковий інститут курси підвищення кваліфікації співпраця держслужбовці сертифікати

Днями успішно фінішував один з освітніх проєктів щодо співпраці Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) та його інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні з податковою службою Запорізького регіону. Упродовж жовтня-листопада фахівці/фахівчині Головного управління ДПС у Запорізькій області та Запорізького управління податкового адміністрування підприємств Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків змогли опанувати одну з сучасних програм підвищення кваліфікації державних службовців/службовиць.

 

Сьогодні, як ніколи, важливий розвиток інноваційної освіти, адже в критичних ситуаціях, і тим більше в кризових періодах і переломних для соціуму моментах, отримання навичок із прийняття нестандартних рішень стає нагальною потребою. Передусім це стосується державних службовців і службовиць. Саме для них інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні ЗНУ запропонував інструментарій для розширення світогляду та поглиблення професійних знань. Задля цього розробили програму підвищення кваліфікації «Регіональний економічний розвиток: інновації, екосистема, місцеве самоврядування». У відповідності до законів України «Про освіту» та «Про державну службу», а також до комплексної програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і службовиць, у квітні цього року навчальна програма та кваліфікаційне тестування курсу затверджені Національним агентством України з питань державної служби.

Укладачками програми стали директорка ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ Наталя Метеленко та професорка кафедри менеджменту організацій та управління проєктами Марина Ажажа. Науковиці запропонували досконалий механізм формування професійних компетентностей державних службовців/службовиць і посадових осіб місцевого самоврядування. Він стосується сутності та особливостей регіонального економічного розвитку України під час впровадження системних реформ у контексті євроінтеграції та демократичного врядування. Не дивно, що саме цей курс і зацікавив фахівців і фахівчинь структурних підрозділів Державної податкової служби України Запорізького регіону.

В умовах війни для слухачів і слухачок програми підвищення кваліфікації укладачки створили комфортне освітнє середовище зі зручним дистанційним освітнім процесом. Очікуваним результатом, як для викладачів/викладачок, так і для слухачів/слухачок, стало отримання високих показників підсумкового тестування. Будь-яке успішне навчання завжди завершується наданням відповідних документів. Отримали свої сертифікати й цьогорічні слухачі/слухачки курсів. Під час церемонії директорка інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ Наталя Метеленко привітала випускників/випускниць з успішним завершенням навчання. Директорка підкреслила, що сьогодні, в умовах дії воєнного стану, дуже важливо, що «податківці продовжують працювати задля забезпечення стабільного функціонування держави й водночас налаштовані на оновлення та вдосконалення своїх професійних знань і умінь». Наталя Георгіївна висловила сподівання, що «подальша співпраця науковців\науковиць, освітян/освіиянок і державних службовців/службовиць сприятиме збереженню дієвої системи державного управління, що має наблизити нас до перемоги. Слава Україні!».

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини