Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентство ЗНУ формує практичні навички під час навчання

Студентство ЗНУ формує практичні навички під час навчання

Студентство ЗНУ формує практичні навички під час навчання
18.11.2022 09:23 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки та психології юридичний факультет освітній процес вебінар формування компетентностей міжфакультетська співпраця

Днями в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) для студентів і студенток спеціальності 053 «Психологія» факультету соціальної педагогіки та психології та магістрантів і магістранток спеціальності 081 «Право» юридичного факультету організували спільний вебінар на тему «Статус психолога/психологині в кримінальному провадженні. Співпраця з правоохоронними органами. Роль психолога/психологині». Захід відбувся з метою формування необхідних професійних умінь і навичок здобувачів і здобувачок освіти в рамках спільної діяльності юридичного психолога.

 

Спікеркою онлайн-заходу стала Наталія Заїкіна, кризова психологиня, заступниця голови правління ГПО «Егіда-Запоріжжя», членкиня Національної психологічної асоціації (дивізіон Ювенальна психологія), яка має 15 років співпраці з правоохоронними органами, а спікером – Іван Мотильов, старший інспектор сектору ювенальної пробації м. Запоріжжя, капітан внутрішньої служби. Під час вебінару вони розглянули такі теми, як проведення допиту/опитування дитини за методикою «Зелена кімната» й особливості взаємодії психолога/психологині з дитиною під час процесуальних дій. За час заходу ставили актуальні запитання й отримували фахові відповіді. Колектив ЗНУ подякував організаторам й організаторкам онлайн-зустрічі та відзначив важливість таких заходів для формування професійних компетентностей майбутніх висококваліфікованих фахівців/фахівчинь.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини