Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбулася установча конференція з виробничої практики (ОП «Економічна кібернетика»)

На економічному факультеті відбулася установча конференція з виробничої практики (ОП «Економічна кібернетика»)

На економічному факультеті відбулася установча конференція з виробничої практики (ОП «Економічна кібернетика»)
18.11.2022 10:03 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет кафедра економічної кібернетики освітній процес виробнича практика установча конференція

На кафедрі економічної кібернетики економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) 11 листопада 2022 року організували установчу конференцію з виробничої практики для 4 курсу спеціальності 051 «Економіка», освітньої програми «Економічна кібернетика». Захід проходив у дистанційному форматі під керівництвом завідувачки кафедри, д.е.н., професорки Наталії Максишко.

 

У відеоконференції взяли участь здобувачі/здобувачки вищої освіти й викладачі кафедри: доктор фіз.-мат. наук, професор Ігор Козін, к.е.н., доцент Дмитро Очеретін, к.е.н., доцент Сергій Чеверда та старший викладач Олег Баштанник. Упродовж чотирьох тижнів, із 14.11.2022 по 11.12.2022 р., здобувачі/здобувачки вищої освіти на рівні бакалаврату проходитимуть виробничу практику в організаціях м. Запоріжжя та Запорізької області (ТОВ «АВЕДСОФТ», ТОВ «Бізнес Софт», ТОВ «ТЕРРА»), у банках (АТ «УКРСИББАНК», АТ «АЛЬФА-БАНК»), а також – у районній адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району м. Запоріжжя.

Завідувачка кафедри, д.е.н., професорка Наталія Максишко зазначила, що під час практики студентство ознайомиться з роботою підприємств і підрозділів, оволодіє навичками роботи із сучасними технічними та програмними засобами, що використовуються в процесі підтримки ухвалення управлінських рішень суб’єктами господарської діяльності. Особливо вона наголосила на тому, що стейкґолдери/ стейкґолдерки – партнери/партнерки кафедри економічної кібернетики ЗНУ – у складних умовах під час дії військового стану продовжують співпрацю та надають можливість студентству проходити виробничу практику на реальних підприємствах і в організаціях.

Присутнім повідомили, що всю необхідну та актуальну інформацію щодо проходження виробничої практики здобувачі/здобувачки вищої освіти на рівні бакалавра можуть знайти в системі електронного забезпечення навчання ЗНУ. Під час онлайн-заходу студентів/студенток-кібернетиків ознайомили з правилами техніки безпеки, з правилами оформлення бланку щоденника з практики, зі змістом виробничої практики й вимогами до оформлення звіту. Молодь мала можливість поспілкуватися та поставити запитання керівникам/керівницям практики й отримати вичерпні відповіді щодо виконання індивідуального завдання й оформлення документів.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини