Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбулася установча конференція з виробничої практики (ОП «Економічна кібернетика»)

На кафедрі економічної кібернетики економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) 11 листопада 2022 року організували установчу конференцію з виробничої практики для 4 курсу спеціальності 051 «Економіка», освітньої програми «Економічна кібернетика». Захід проходив у дистанційному форматі під керівництвом завідувачки кафедри, д.е.н., професорки Наталії Максишко.

У відеоконференції взяли участь здобувачі/здобувачки вищої освіти й викладачі кафедри: доктор фіз.-мат. наук, професор Ігор Козін, к.е.н., доцент Дмитро Очеретін, к.е.н., доцент Сергій Чеверда та старший викладач Олег Баштанник. Упродовж чотирьох тижнів, із 14.11.2022 по 11.12.2022 р., здобувачі/здобувачки вищої освіти на рівні бакалаврату проходитимуть виробничу практику в організаціях м. Запоріжжя та Запорізької області (ТОВ «АВЕДСОФТ», ТОВ «Бізнес Софт», ТОВ «ТЕРРА»), у банках (АТ «УКРСИББАНК», АТ «АЛЬФА-БАНК»), а також – у районній адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району м. Запоріжжя.

Завідувачка кафедри, д.е.н., професорка Наталія Максишко зазначила, що під час практики студентство ознайомиться з роботою підприємств і підрозділів, оволодіє навичками роботи із сучасними технічними та програмними засобами, що використовуються в процесі підтримки ухвалення управлінських рішень суб’єктами господарської діяльності. Особливо вона наголосила на тому, що стейкґолдери/ стейкґолдерки – партнери/партнерки кафедри економічної кібернетики ЗНУ – у складних умовах під час дії військового стану продовжують співпрацю та надають можливість студентству проходити виробничу практику на реальних підприємствах і в організаціях.

Присутнім повідомили, що всю необхідну та актуальну інформацію щодо проходження виробничої практики здобувачі/здобувачки вищої освіти на рівні бакалавра можуть знайти в системі електронного забезпечення навчання ЗНУ. Під час онлайн-заходу студентів/студенток-кібернетиків ознайомили з правилами техніки безпеки, з правилами оформлення бланку щоденника з практики, зі змістом виробничої практики й вимогами до оформлення звіту. Молодь мала можливість поспілкуватися та поставити запитання керівникам/керівницям практики й отримати вичерпні відповіді щодо виконання індивідуального завдання й оформлення документів.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: