Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ привітали нову лідерку студентського самоврядування ІННІ ім. Ю.М. Потебні Катерину Батюк

21.11.2022 15:15 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут ім Ю М Потебні вибори голови студентського самоврядування

П’ятнадцятого листопада в інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися вибори на посаду голови студентського самоврядування. У ЗНУ привітали з перемогою новообрану голову Студентської ради ІННІ, четверокурсницю кафедри електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення Катерину Батюк.

Цьогоріч усі заходи, від представлення програми до, безпосередньо, голосування, відбувалися online. За результатами виборів головою Студентської ради ІННІ ім. Ю.М. Потебні стала студентка спеціальності 153 «Мікро- та нано-системна техніка» Катерина Батюк.

Чимало досвіду у громадській діяльності дівчина набула ще під час навчання в школі, беручі участь у шкільних і міських заходах, конкурсах, посідаючи призові місця. Тому, безумовно, Катерина з першого курсу стала активною учасницею студентського життя вишу: «Впродовж трьох років я активно займалась культурно-масовою, волонтерською та організаційною діяльністю, також брала активну участь у всіх заходах, які підвищують імідж університету. Була членом студентської ради, головою освітнього сектору та заступницею в.о. голови студради ІННІ. Мені дуже подобається ця діяльність, тому я бажаю продовжити удосконалювати життя нашого інституту. Моя місія дарувати людям приємні враження та незабутні спогади від вишу, а також сприяти створенню комфортних умов навчання для нас, студентства... Саме тому я й балотувалася на посаду голови Студентської ради».

Що стосується команди, з якою Катерина пішла на вибори, то багато хто з викладацтва, співробітників, співробітниць і студентства інституту добре знають цих дівчат і хлопців. Отже, знайомтеся, кандидати/кандидатки на посади: заступника голови та секретарки – Іван Шурліков, Анастасія Соколовська; голови та заступника голови інформаційного сектору - Олексій Кравченко та Данило Важненко; голови та заступників голови культурно-масового сектору Андрій Ніконов, Дмитро Маренгольц та Сергій Остроконь, голови освітнього сектору та її заступниці – Юлія Приходько, Марина Пахота.

Говорячи про плани діяльності своєї команди, новообрана лідерка студентського самоврядування розповідає: «Напевно у багатьох студентів перша асоціація з технічним вишем – це тільки навчання, тому що, зазвичай, технічні спеціальності складні, і здається, що крім навчання нічого не відбувається. Але, насправді, впродовж навчання, навіть в online-форматі, студенти/тки можуть завести друзів, брати участь у різноманітних заходах»... Але вважаючи головним напрямом роботи освітній сектор, Катерина має намір акцентувати саме на ньому діяльність своєї команди. Проте не залишаться поза увагою й такі напрями роботи, як інформаційна, культурно-масова тощо. І це – лише загальний вектор діяльності Студентської ради ІННІ, її найближчі плани, зупинятися на яких команда лідерки не збирається.

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: