Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра журналістики продовжує профорієнтаційну роботу

Кафедра журналістики продовжує профорієнтаційну роботу

Кафедра журналістики продовжує профорієнтаційну роботу
21.11.2022 12:57 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Журналістики ЗНУ факультет журналістики співпраця зі школами профорієнтаційна робота відділ доуніверситетської роботи

Цього разу онлайн-зустріч відбулась із одинадцятикласниками Козацього ліцею (м. Запоріжжя). ЇЇ організувала доцентка кафедри журналістики Юлія Любченко за сприяння класної керівниці 11-А класу Тетяни Портяненко. Під час зустрічі із викладацтвом ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) говорили про важливість і актуальність професії журналіста, про роботу з інформацією,  медійну грамотність. Проте більшу частину часу присвятили знайомству з факультетом журналістики ЗНУ.

 

Зокрема йшлося про освітні програми «Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю», «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання», «Інформаційно-комунікативна справа».  Юлія Любченко розповіла про навички, які опановують студенти/ки цих освітніх програм; професії, в яких зможуть реалізувати себе випускники/ці; освітні можливості, що надає сьогодні факультет журналістики: «Наш факультет вирізняється тим, що під час навчання студенти/тки проходять сім практик, що дає змогу на дотик відчути професію, сформувати журналістське портфоліо, а в багатьох випадках і знайти своє перше місце роботи. Тому багато наших студентів/ток ще під час навчання вже працюють за фахом». Після завершення навчання випускники й випускниці стають досить успішними в професії, сьогодні вони працюють у провідних реrіональних і всеукраїнських медіа, створюють власні творчі проєкти. Про історії успіху деяких із них також згадали під час зустрічі.

Професійна підготовка журналістів/ток можлива за наявності потужної технічної бази, тому учні й учениці дізнались про навчальні студії факультету, завдяки яким студентство опановує телевізійне й радіовиробництво. Крім того, школярі отримали інформацію про умови вступу, особливості написання мотиваційних листів, а також про позанавчальне життя студентської спільноти.

 

Кафедра журналістики

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини