Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!
21.11.2022 11:30 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет поздоровлення свято День Гідності свобода

Колектив Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітає українців з особливим днем у новітній історії нашого народу. Двадцять першого листопада в Україні відзначають важливе свято – День Гідності та Свободи. Цього дня в 2004 році розпочалася Помаранчева революція, а в 2013 році – Революція Гідності.

У цих знаменних для всього українського народу подіях, які остаточно визначили європейський вектор розвитку України, її подальший курс побудови вільної та сильної держави, активну участь брали й представники та представниці Запорізького національного університету. Ми пишаємося кожним і кожною, хто не залишився осторонь від цих важливих для української державності подій. Вдячні всім, хто жертвував собою задля майбутнього своєї країни.
На сьогодні, під час повномасштабної військової агресії російської федерації, спрямованої на фізичне знищення українського народу, на намагання стерти його національну самоідентичність, це свято набуває особливого значення.

Саме гідність і прагнення до свободи – важливі ідеали, які захищають воїни України ціною надлюдських зусиль і щоденних подвигів. Колектив ЗНУ не лише приєднується до численних щирих вітань, які лунають цього урочистого дня, а й користується нагодою подякувати всім викладачам/кам, співробітникам/цям, студентству і випускникам/цям, які зі зброєю в руках захищають рідну землю, саме існування нашої країни, її майбутнє. Також вдячні всім волонтерам і волонтеркам, котрі роблять усе від них залежне щоб підтримати воїнів, а також допомогти тим, хто опинився у вразливому становищі через війну. Саме керуючись високими ідеалами, які незмінно захищали попередні покоління борців за державність, незалежність, свободу України, відчуваючи гордість за їхні подвиги й намагаючись бути достойними їхніх подвигів, українці та українки зможуть об’єднати зусилля, здолати тяжкі випробування, перемогти у війні та відбудувати вільну, сучасну щасливу країну.
Слава Україні!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU
Схожі новини