Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики відбувся фаховий медіафестиваль для школярства

На факультеті журналістики відбувся фаховий медіафестиваль для школярства

На факультеті журналістики відбувся фаховий медіафестиваль для школярства
22.11.2022 17:03 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ факультет журналістики співпраця зі школами профорієнтаційна робота відділ доуніверситетської роботи медіафестиваль

Дев’ятнадцятого листопада на факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели зустріч із учнями та ученицями шкіл міста. Такі гостини до Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку вже стали традиційними. Цьогорічний Медіафестиль зорієнтований на виявлення розуміння школярами й школярками смислів і змістів медійної справи, їхнього бачення базових понять журналістської, рекламної, редакторсько-видавничої та інформаційно-комунікаційної діяльності.

 

Ця зустріч стала своєрідним мінізнайомством старшокласників/старшокласниць із факультетом журналістики, перспективою якої є подальші тісні взаємини під час низки інших факультетських дійств, – відзначив декан факультету Віктор Володимирович Костюк. Модерували фестиваль ідей-асоціацій про журналістську та інформаційно-комунікаційну галузь магістерка факультету Любов Науменко та заступниця декана факультету з профорієнтаційної роботи, доцентка Анна Баранецька. У процесі активного студіювання ланцюжка понять «інформація-творчість-креативність-успішність» сучасне школярство виявило глибоке розуміння суті професійної діяльності в галузі соціальних комунікацій, ставлячи на ваги різновекторні компоненти фаховості. Так, учнівське бачення інформації об’єднує в собі таємницю, уявлення про щось, дані, різноманіття сприйняття того, що нас оточує, а також мислення, правильну подачу повідомлень і знання. Смисловими конструктами сенсу творчості стали краса, натхнення, талант, думки, естетика власної душі в діях. Креативність школярі й школярки розтлумачили крізь призму фантазій, яскравості, оригінального мислення та його вираження до нових ідей, задумів і винахідливості. Своєю чергою, прокоментовані асоціації успішності репрезентують паралелі: процвітання, самореалізація та розвиток, праця; репутація та самовдосконалення; винагорода та старанність; ініціативність та відповідальність/обов’язки; діяльність та здібності (більш детально про асоціативні ланцюги школярства дивіться на сторінках соцмереж факультету).

Також учні й учениці мали можливість познайомитися з баченням суті навчання на факультеті журналістики очима студентства, яке розробило презентаційні вірусні мінівідео окремо про кожну з освітніх програм факультету.  Більш детально про особливості навчання на факультеті, здобуття практичних умінь, специфіку формування фахового портфоліо для подальшого працевлаштування, роботу Асоціації випускників/випускниць факультету, діяльність Студентської ради та інші цікавинки з життя журналістської родини учасники/ниці заходу домовилися обговорити під час зустрічі на Дні відкритих дверей, який відбудеться в грудні цього року (слідкуємо за інформацією на сторінках факультетських соцмереж ). Факультет щиро подякував усім зацікавленим за цікаву зустріч!

 

Анна Баранецька,

факультет журналістики

 

Сторінки факультету в соцмережах

https://www.facebook.com/zhurfak.znu

https://t.me/fjznu

https://instagram.com/znu_zhurfak?igshid=1fakcl2qwhht2

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини