Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ організували тематичні заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

У ЗНУ організували тематичні заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

У ЗНУ організували тематичні заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи
23.11.2022 13:37 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Історії та міжнародних відносин ЗНУ історичний факульте співпраця зі школами профорієнтаційна робота відділ доуніверситетської роботи історико-правовий профіль Академічний ліцей Вибір

У межах відзначення Дня Гідності та Свободи в ЗНУ організували численні тематичні заходи. Нещодавно, викладач історичного факультету Сергій Білівненко провів профорієнтаційну зустріч-лекцію зі школярством Запоріжжя. У режимі онлайн-зустрічі до заходу приєдналися 34 учні та учениці 10-В та 11-В класів історико-правового профілю Академічного ліцею "Вибір".

 

Організатором заходу була вчителька історії Яна Шаповал, випускниця аспірантури ЗНУ. Упродовж зустрічі обговорили історичні та правові аспекти подій 2013 та 2014 років в Україні. Окремо розглянули за час заходу різницю між соціальною та політичною революціями, впливи зовнішніх факторів на події Революції Гідності. Дали й характеристику ідеологічним та економічним особливостям, що спричинили революційні події, розглянули право народу на спротив тиранії та відповідність цих дій Конституції України.

Обговорили присутні загальносвітовий контекст революційний перетворень, боротьби за демократичні права. Також Сергій Білівненко показав можливості історичного факультету Запорізького національного університету якісно досліджувати світову історію та історію України, розповів про загальноукраїнські та міжнародні проєкти з дослідження подій сьогодення та минулого. Наприкінці всім зацікавленим запропонували більш детально ознайомитися із освітнім процесом історичного факультету та ЗНУ в цілому під час запланованих заходів під час проведення Дня відкритих дверей. 

 

Історичний факультет, Сергій Білівненко

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини