Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні відбулося нагородження студентства

В Інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні відбулося нагородження студентства

В Інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні відбулося нагородження студентства
23.11.2022 14:08 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інституту ім Ю М Потебні Студентська

Кожній людині приємно, коли її роботу відзначають, тож не дивно, що нагородження найкращого студентства Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) виявилося масштабною урочистою подією. А приводом для святкового заходу стало обрання нового складу та голови Студентської ради ІННІ.

 

У кабінеті директорки інституту Наталі Метеленко зібралися заступник директора з виховної роботи Роман Воляр і активне студентство, яке нині знаходяться в Запоріжжі. У зв’язку з тим, що нещодавно відбулися вибори голови студради ІННІ, на початку зустрічі Наталя Георгіївна тепло привітала Катерину Батюк з обранням на цю посаду, і тільки потім перейшли до нагальних питань, які турбують молодь. А це навчання в умовах війни, можливість проводити заходи не лише в online-форматі, а й безпосередньо в Інституті тощо. Не лишилося поза увагою й обговорення планів роботи Студентської ради на найближчий час, після чого розпочалася найприємніша частина зустрічі – нагородження студентства.

Кожен з активістів вже неодноразово проявив себе в позанавчальній діяльності інституту. Так, нова голова студради Катерина Батюк із першого курсу з успіхом займалася науковою та організаційною роботою; заступник голови Іван Шурліков був одним із організаторів молодіжних заходів; секретарка студради Анастасія Соколовська до будь-якого завдання ставиться дуже відповідально; голова ради гуртожитків Богдан Монастирний, який не лише сумлінно виконує свою роботу, а й займається волонтерською діяльністю; голова інформаційного сектору Олексій Кравченко досконало оформлює та обробляє велику кількість інформації, а його заступник Данило Важненко проявив себе як людина, яка швидко розбирається в суті питання і завжди виділяє головне; голова культурно-масового сектору Андрій Ніконов дуже творчий хлопець, який постійно шукає оригінальні ідеї та рішення, а його заступники Дмитро Маренгольц та Сергій Остроконь оперативно реагують на зміни. Голова освітнього сектору Юлія Приходько, колишня голова студради ІННІ, має значний досвід вирішення проблем, завжди враховує думку інших; і, нарешті, її заступниця Марина Пахота має талант передбачати розвиток подій та наслідки прийнятих рішень.

І це далеко не всі активісти Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні. На інших теж очікує нагорода. А учасники цієї зустрічі, якими стали Катерина Батюк, Богдан Монастирний, Данило Важненко та Олексій Кравченко, вже отримали свої грамоти та солодкі дарунки, які стали додатковим стимулом продовжити свято та обговорити подальші плани вже за чашечкою смачного чаю чи кави.

 

 

Інженерний навчально-науковий інституту ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини