Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенток ЗНУ відзначили почесними грамотами Запорізької обласної військової адміністрації

Днями, з нагоди Міжнародного дня студентства, у Запоріжжі відбулася урочиста церемонія нагородження найкращих в області. Серед інших почесні відзнаки вручили двом студенткам Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

На початку заходу присутніх привітав заступник керівника Запорізької ОВА Віталій Сиволап. «Студенти та студентки завжди були активною частиною суспільства. Сьогодні ви бороните нашу країну в лавах ЗСУ, на інформаційному фронті, вільно володієте технологіями, а це – також дуже важливий фронт. На жаль, російський агресор знищує нашу інфраструктуру, тероризує мирне населення, тому я дякую вам за життєву позицію, сміливість, за ваше прагнення до свободи. Бажаю наснаги, міцного здоров’я та успіхів. А ми, своєю чергою, як органи влади будемо підтримувати нашу молодь, щоб ви змогли втілити всі свої мрії в життя», – наголосив пан Віталій.

Привітала запорізьких студентів і студенток і начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОВА Наталія Власова. Вона наголосила, що у воєнні часи молодь та студентство потребують неформального спілкування. Тому з нагоди свята вдалося зібрати найактивнішу молодь Запорізької області, де разом можна поділитися власними думками, побажаннями та відпочити від реалій сьогодення. «Попри складні умови, в яких наразі перебуває українське студентство, розуміємо, що ми маємо не ігнорувати такі заходи, а відзначати вагомі події разом. Так, наша молодь зараз переживає жахи війни, вимушену еміграцію, окупацію, але вони продовжують навчатися, спілкуватися й відзначати свої професійні свята. Сьогодні ми зібрали активну запорізьку молодь, яка в дружній атмосфері згадала студентські роки, обговорила спільні теми, жартувала та психологічно розслаблялася», – розповіла пані Наталія.

Під час урочистого вручення нагород за активну участь у реалізації державної молодіжної політики в Запорізькому регіоні та з нагоди Міжнародного дня студентства подяку голови Запорізької обласної державної адміністрації оголосили, серед інших, і студентці Запорізького національного університету Дар'ї Волощук. Грамотою Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОВА нагородили студентку Запорізького національного університету Тамілу Кіт.

Ще однією частиною заходу стала розважальна програма. Відомі запорізькі та київські коміки організували стендап-шоу, щоб також підтримати молодь Запорізького краю та привітати студентство зі святом.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU