Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ співпрацює з партнерами з Італії щодо спільних освітніх проєктів

ЗНУ співпрацює з партнерами з Італії щодо спільних освітніх проєктів

ЗНУ співпрацює з партнерами з Італії щодо спільних освітніх проєктів
25.11.2022 11:07 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University міжнародна співпраця факультет фізичного виховання здоров'я туризм асоціація кухарів

Минулого тижня до ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) у рамках співпраці із візитом прибув президент Італійської асоціації кухарів Паоло Брешиа. Говорили під час зустрічі про продовження співпраці навіть у нелегкі для України часи. На заході були присутні проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, начальник відділу міжнародних зв’язків Поліна Денисенко та заступниця декана з міжнародної діяльності на факультеті фізичного виховання, здоров'я та туризму Анна Сидорук.

 

Італійська асоціація кухарів пропонує проведення курсів навчання та практичної підготовки фахівців/фахівчинь готельного та ресторанного бізнесу. Так, минулого літа шестеро студентів і студенток ЗНУ вже мали змогу взяти участь в такій виробничій практиці та отримали сертифікати.

За словами Геннадія Васильчука, такі неформальні зустрічі із представниками різних сфер є певною традицією в нашому університеті.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини