Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Кримінологічний профайлінг злочинця»: топ-тренінг листопада від професора Максима Лепського

«Кримінологічний профайлінг злочинця»: топ-тренінг листопада від професора Максима Лепського

«Кримінологічний профайлінг злочинця»: топ-тренінг листопада від професора Максима Лепського
28.11.2022 13:57 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ЗНУ факультет соціології управління питання політології соціологія соціальна філософія інформаційна політика кримінологічний профайлінг злочинця діагностичне прогнозування поведін

На факультеті соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) кожного місяця викладачи/чки проводять майстерки, воркшопи, тренінги, відкриті заняття для абітурієнтів/ток і зацікавленого студентства. Теми заходів охоплюють актуальні питання політології, соціології, соціальної філософії та управління, від інформаційної політики до «що нам потрібно, щоб бути щасливими?».

 

Топ-тренінгом листопада за відгуками абітурієнтів/ток став напрямок "Що таке "кримінологічний профайлінг злочинця" від М.А.Лепського, доктора філософських наук, професора кафедри соціології. Тренінг ознайомив слухачів/чок із теоретичними знаннями та практичними методиками визначення характеру, мотивів і прагнень злочинців у царині пізнавальних технологій в соціології кримінології, з метою діагностики та прогнозування поведінки злочинця.

Учнівство шкіл було в захваті від самої теми, практичної презентації професора факультету. Нагадуємо, що кожного місяця ви маєте можливість взяти участь у практичних тренінгах, майстер-класах, воркшопах і відкритих заняттях викладацтва факультету соціології та управління. «Слідкуйте за анонсами! У нас багато цікавого для вас!», - відзначають на факультеті.

На фото:

М.А.Лепський – найзахідніша точка Європи, мис святого Рокка

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини