Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Члени студентської ради ІННІ ім. Ю.М. Потебні ЗНУ організували інтелектуально-психологічну гру

Однією з яскравих подій, яку ініціювала нещодавно нова команда студентської ради Інженерного начально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)  за підтримки заступника директора з виховної роботи Романа Воляра, стала захоплююча інтелектуально-психологічна гра «Мафія», на яку з нетерпінням очікувала наша молодь.

Користь від такої гри безсумнівна, адже вона формує навички ефективної комунікації; вміння розрізняти правдиві та обманливі висловлювання; тренує навички розумової діяльності; розвиває спостережливість; здатність розуміти різні невербальні сигнали; і, нарешті, згуртовує команду! А це дуже важливо для студентського колективу, особливо нині, в умовах війни. Студентський актив обрав так звану авторську «"Мафію" за правилами StevePenny» як найпопулярніший варіант цієї гри в університеті. Його автором є колишній голова Студентської ради історичного факультету ЗНУ Іван Калугін. А про те, як саме відбувалася гра, розповів її ведучий, голова інформаційного сектору й, до того ж, досвідчений та титулований гравець у «Мафію» Олексій Кравченко: «Пройшов перший offline-івент від студентської ради Інженерного навчально-наукового інституту, де зібралися одинадцять студентів/ток різних курсів. На жаль, не всі охочі змогли взяти участь у грі, і передусім, через зайнятість на роботі. А ті, кому пощастило стати учасниками/цями, обрали для себе ролі Мафії, Куртизанки, Кардинала, Лікаря, Комісара, Горця, Мирного, Депутата, Архангела. На них чекали гострі враження від атмосфери гри, її оригінальних правил, несподіваних моментів, які виникають під час пошуків членів мафії. Це не просто звичайна гра, вона дозволяє розвивати в собі Soft-skills, а саме, критичне мислення, раціональне розподілення часу, увагу, пам’ять, логіку тощо».

Тепла, довірлива обстановка, чаювання зі смаколиками та щире спілкування створили чарівну атмосферу дружби та розуміння, яка запам’ятається надовго. За словами Олексія Кравченка, «всім сподобалась атмосфера гри, студентство просило щоб "Мафія" проводилася частіше. Студентська рада це запам’ятала та буде намагатися проводити гру на постійній основі. Також наголосили на заході, що чекають на "Мафію" від студентства всіх факультетів ЗНУ». Як відомо, у «Мафії» є своя система балів, щоб визначити, хто ж був сильнішим під час гри. Отже, перше місце виборола Вікторія Колесник, студентка спеціальності 263 «Цивільна безпека»; другу сходинку п’єдесталу посів Данило Кучеренко, студент спеціальності 192 «Промислове та цивільне будівництво». А третє місце поділили між собою студентки спеціальностей 183 «Технології захисту навколишнього середовища» Анастасія Шаповалова та 192 «Промислове та цивільне будівництво» Поліна Мельниченко. Вітаємо переможців!

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU