Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ дбають про іноземні бази проходження практики

У ЗНУ дбають про іноземні бази проходження практики

У ЗНУ дбають про іноземні бази проходження практики
30.11.2022 11:07 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм Економіко-правничий фаховий коледж відділ міжнародних зв’язків освітній процес міжнародна діяльність стажування

Тридцятого листопада відбулася онлайн-зустріч студентства ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та Економіко-правничого фахового коледжу з Анатолієм Полосіним, генеральним секретарем Асоціації «U.M.C. Italy». На захід завітали також Анна Сидорук, заступниці декана з міжнародної діяльності факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, та Поліна Денисенко, начальниця відділу міжнародних зв’язків вишу.

 

Минулого року ЗНУ розпочав співпрацю з Асоціацією щодо організації літньої практики здобувачів і здобувачок вищої освіти в готельно-ресторанних закладах Південної Італії й наразі ця співпраця продовжується. Пан Анатолій розповів присутнім щодо проєкту «EuroEst», який надає можливість проходити практичну підготовку як у літній, так і у зимовий сезони, про позиції проходження практики, її особливості та умови. Також він виокремив вимоги до молоді, такі як: обов’язкова участь у майстер-класах і заходах із вивчення італійської мови перед проходженням практики. У своїй презентації пан Анатолій ознайомив здобувачів і здобувачок освіти з місцями проходження практики та з умовами їхнього тимчасового розміщення під час усього періоду практики. Наприкінці зустрічі була можливість поставити питання, які цікавили присутніх. ЗНУ подякував доповідачеві за інформативність виступу, а також – за плідну співпрацю навіть у такий нелегкий час.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини