Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Стартують курси підготовки до Національного мультипредметного тесту в Запорізькому національному університеті

Стартують курси підготовки до Національного мультипредметного тесту в Запорізькому національному університеті

Стартують курси підготовки до Національного мультипредметного тесту в Запорізькому національному університеті
01.12.2022 11:05 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ доуніверситетської підготовки працевлаштування профорієнтація вступна кампанія підготовчі курси

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) оголошує набір на 4-місячні курси підготовки до Національного мультипредметного тесту. Форма навчання на курсах – дистанційна. Початок прийому заяв – 5 грудня 2022 року.

 

Зареєструватись, заповнити електронну заявку та прикріпити документи можна за лінком:

https://docs.google.com/forms/d/1Ywcb5SE9UsiAubvJ1nfjw7UGvY4EZ2JuTPyW2fxRdTw/edit?ts=637fc126

Тривалість занять із 30 січня до 28 травня 2023 року.

Програма курсів розрахована на 4 місяці підготовки до НМТ. Підготуватись до складання НМТ можна з одного або кількох предметів:

- Українська мова;

- Історія України;

- Англійська мова;

- Математика.

За умови обрання для підготовки на курсах трьох конкурсних предметів, які визначені Умовами прийому-2022 на спеціальності «Середня освіта (Математика)», «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «Середня освіта (Фізика)», «Середня освіта (Інформатика)», «Біологія», «Екологія», «Хімія», «Фізика та астрономія», «Прикладна фізика та наноматеріали», «Математика, «Лісове господарство», «Галузеве машинобудування», «Металургія», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Будівництво та цивільна інженерія», «Технології захисту навколишнього середовища», «Цивільна безпека», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Електроніка», «Теплоенергетика», «Гідроенергетика», «Мікро- та наносистемна техніка», випускники/випускниці курсів мають можливість отримати до 10 додаткових балів під час вступу до Запорізького національного університету. Після закінчення підготовчих курсів слухачі/ки, які успішно склали підсумкову атестацію, отримують свідоцтво.

Навчання на курсах проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі/викладачки, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку випускників/ць закладів загальної середньої, професійно-технічної та фахової передвищої освіти до складання НМТ.

Якісна підготовка та спілкування майбутніх вступників із висококваліфікованим викладацьким складом допомагає адаптуватись до навчання в закладі вищої освіти.

Для зарахування на підготовчі курси необхідно подати такі документи:

- заяву про зарахування на підготовчі курси (zayava_na_4-m__syachn___p__dgotovch____kursi.doc);

- ксерокопію паспорта (надіслати фото);

- копію квитанції про оплату (надіслати після приєднання до групи слухачів/ок курсів у телеграмі).

Вартість за весь період навчання за один предмет: 780 грн.

Документи в електронному вигляді треба прикріпити до електронної реєстрації або надіслати на електронну пошту відділу.

Детальну інформацію можна отримати, звернувшись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою: 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, навчальний корпус № 2, 66 б, каб. 204, 209.

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

тел.: (061) 289-12-96, (061) 289-12-86

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

 

Якісна підготовка слухачів/ок на курсах Запорізького національного університету – запорука успішного складання НМТ та вступу до закладу вищої освіти!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини