Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Триває профорієнтаційна робота філологічного факультету

Триває профорієнтаційна робота філологічного факультету

Триває профорієнтаційна робота філологічного факультету
06.12.2022 10:48 Все Головні новини Факультети Філологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки шкільна профорієнтація працевлаштування випускників заклади загальної середньої освіти вступ-2023 Національ

Із метою популяризації освітніх програм факультету, інформування про освітні послуги Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) викладачі філологічного факультету: доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко та доцент кафедри українознавства Микола Стасик – провели профорієнтаційну зустріч з 11 класом Опорного закладу Михайлівського навчально-виховного комплексу імені О. Т. Слободчикова Михайлівської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

 

Під час заходу доцент кафедри українознавства Микола Стасик розповів про те, що незабаром вирішуватиметься надзвичайно важливе – питання вибору майбутнього фаху. Якщо в професійній галузі людина здатна реалізувати себе як особистість, можна вважати, що вона зробила його правильно. Микола Васильович детально розповів про освітні програми факультету («Філологія. Українська мова та література»; «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Слов’янський переклад (польський) та міжкультурні комунікації», «Прикладна лінгвістика») та їхні родзинки, особливості й переваги навчання на факультеті, практичну підготовку студентства та відомих випускників/ць факультету. Цікавило вступників і питання можливостей працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання. Йшлося про те, що філологічний факультет це – не тільки навчання й наукові заходи, а й дозвілля. Це можливість взяти участь у спортивних, культурно-масових заходах, це зустрічі з відомими письменниками/цями, журналістами/ками громадськими діячами/ками, це майстер-класи та волонтерська діяльність, мовні практики за кордоном.
Доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко розповіла про особливості цьогорічної вступної кампанії та національного мультипредметного тесту. Показала, де можна знайти достовірну й актуальну інформацію щодо проведення Національного мультипредметного тесту та вступної кампанії до вишу. Зокрема, йдеться про такі ресурси:
- сайт Українського центру оцінювання якості освіти: https://testportal.gov.ua/

- сайт Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти: https://dneprtest.dp.ua

- сайт Запорізького національного університету: https://www.znu.edu.ua/

Ірина Миколаївна наголосила на збільшенні кількості предметів, котрі тепер входитимуть до національного мультипредметного тесту, адже НМТ тепер міститиме обов’язковий (українська мова, математика, історія України, іноземна мова) та додатковий блоки (фізика, хімія чи біологія). Особливу увагу вона приділила практичним порадам щодо підготовки до написання тесту з української мови.
Також учні дізналися про можливості підготовки до національного мультипредметного тесту, які надає Запорізький національний університет. Зокрема, йшлося про 4-місячні курси підготовки до національного мультипредметного тесту, зареєструватися на які можна за лінком: https://docs.google.com/forms/d/1Ywcb5SE9UsiAubvJ1nfjw7UGvY4EZ2JuTPyW2fxRdTw/edit?ts=637fc126

Навчання триватиме із 30 січня до 28 травня 2023 року. А також про унікальну можливість для вступників взяти участь в безкоштовних пробних тренінгах із ЗНО/НМТ, які заплановано проводити в дистанційному форматі через систему електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ упродовж лютого 2023 р. Зареєструватися на пробні тренінги можна з 01 грудня 2022 року до 31 грудня 2022 року за лінком:

https://docs.google.com/forms/d/1cSFbykvdA1ojnsJXGzzJ9tz9yy7MkyFhl6hDkjAQnvU/edit?ts=63807be7

Зацікавила старшокласників й презентація чат-боту «Абетка вступника філологічного факультету», що допоможе швидко знайти корисну, необхідну й завжди актуальну інформацію про освітні програми філологічного факультету ЗНУ, особливості НМТ та вступної кампанії 2023 року. Дізнатися про його можливості можна, завітавши за лінком:

https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

Яскрава презентація, розповідь про університетські та факультетські заходи викликали інтерес серед присутніх на заході, які долучилися до активного діалогу. На всі свої питання, які турбують їх на сьогодні як майбутніх вступників, вони отримали змістовні відповіді. Філологічний факультет подякував директорові школи Вікторові Самойленку та класній керівниці 11 класу Ганні Миколаївні Слободчуковій за організацію зустрічі. Вони висловили сподівання, що наступного разу зустрінуться з випускниками й випускницями школи вже в статусі студентів/студенток нашого університету. Вони звернулися до старшокласників/ць з такими словами: «Запорізький національний очікує саме на вас, випускники 2023 року! Віримо в нашу й вашу перемогу. Чекаємо на вас у нашій дружній філологічній родині!».

Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2023 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:

Сайт філологічного факультету

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments

Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221

Telegram: https://t.me/philologists_znu

Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

https://www.instagram.com/filfak.znu/

Чат-бот в Telegram: @abetkavstupnika2022_bot

Філологічний факультет

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини