Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованець ЕПФК Костянтин Шабловський – багаторазовий переможець міжнародного змагання «INTERNATIONALER EERZGEBIRGS-SCHWIMMCUP»

Вихованець ЕПФК Костянтин Шабловський – багаторазовий переможець міжнародного змагання «INTERNATIONALER EERZGEBIRGS-SCHWIMMCUP»

Вихованець ЕПФК Костянтин Шабловський – багаторазовий переможець міжнародного змагання «INTERNATIONALER EERZGEBIRGS-SCHWIMMCUP»
08.12.2022 08:58 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж спортивна перемога плавання міжнародних змагань

Днями в м. Марієнберг (Німеччина) відбулися престижні міжнародні змагання з плавання 25 «INTERNATIONALER EERZGEBIRGS-SCHWIMMCUP». Під час них студент 2 курсу спеціальності «фізична культура і спорт» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Костянтин Шабловський продемонстрував блискучий рівень підготовки та невтомне прагнення до перемоги, опинившись серед кращих спортсменів.

Костянтин упродовж змагань здобув 8 золотих нагород. Судді відзначили його майстерність, а колектив коледжу, вітаючи спортсмена, наголосили, що він – герой спортивного фронту. Адже такі досягнення сприяють створенню іміджу України як спортивної держави, чиї представники, попри всі складнощі воєнного часу, прагнуть до перемоги, як і весь український народ. Варто нагадати, що в цьому році він уже успішно виступав у Німеччині на змаганнях із плавання «Arena Swim Meeting-2022», які проходили 29.04-01.05 у м. Регенсбург. Тоді вихованець коледжу виборов «бронзу» на дистанції 200 м комплексним плаванням.Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини